Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit adtok 6 hónapos babátoknak...

Mit adtok 6 hónapos babátoknak ebédre, ha már kiváltottatok egy szopit vagy tápszert? Ha leírnátok az egész napi evést azt is megköszönném!

Figyelt kérdés
2010. máj. 17. 12:22
 1/5 anonim ***** válasza:

reggeli 180 ml tápszer

tízórai 140-160 ml gyümi + fél babakeksz + 1 kanál Bio köles

ebéd 180-200 ml főzelék (én főzöm)

Krumpli + valami másfajta zöldség, gyümi (répa, brokkoli, cukkini, sütőtök, cékla, sima tök, alma, meggy, stb) 3 naponta meg plusszban egy jégkocka csirkemell, az egész kis tápszerrel dúsítva. Ha nem elég sűrű dobok bele egy kis Sinlacot, hogy sűrítse.

uzsi 150 ml tápszer

vacsi 180 ml tápszer

7 hónapos

2010. máj. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Reggel szopi

tizoraira tejpep(neha gyümölccsal, zöldseggel keverve)

delben gyümölcs vagy zöldseg fözi

delutan harom körül gyümölcs

este tejpep

es közben szopi ahogy eppen megkivanja:)

6 hos

2010. máj. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

reggeli 150-160 mili anyatej

tízórai 150-160 mili tápszer

ebég 1 üveg bébiétel gyömölcsös, zöldséges felváltva

uzsi tejpép gyümivel

vacsa 150-160 mili anyatej


6 és fél hónapos 1 hónapja kezdtük a hozzátáplálást

2010. máj. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget!Írjatok még!
2010. máj. 17. 12:47
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem 3-án volt 6 hónapos reggel 8-kor tápszer akkor utánna még alszik fél 12-ig akkor melegitem neki a főzit meg teát csinálok neki du 4-kor megint főzi este 8-kor fürdés és tápszer!! Nekünk a dokinő mondta hogy 2-szer adjak neki főzeléket mert nagyon jó sulyban van már 8 kiló!! Mondta azt is hogy adjak neki tízórait is de délelőtt alszik!!
2010. máj. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!