Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ma nagyon nyügös a babám. A...

Ma nagyon nyügös a babám. A ti gyerkőceitek is?

Figyelt kérdés
2008. okt. 14. 16:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is, de már éjszaka kezdődött. Csak a cici kell, alvás semmi, és nem köti le semmi a figyelmét. :-((( Remélem, holnap már jobb lesz.
2008. okt. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia. Az én 3 hónapos kislányom is nagyon nyűgös ma. Aludni nem akar, bármivel próbálkozom csak percekre köti le. Nem tudom mi lehet. Én is abban reménykedek, hogy holnapra elmúlik.

Üdv

2008. okt. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is kezdek a türelmem végére jutni.Kész szerencse,h nemsokára fürdés,vacsi és alvás.Ah hallom a szomszéd 4 hónapos kolega is tiszta bolond ma.

Egy 4,5 hónapos kislány anyukája

2008. okt. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez van, igaz ma szurit kapott. Még kézben sem tudom megnyugtatni. Most kidőlt, alszik. Remélem holnap jobb lesz. 5 hós kislány anyukája.
2008. okt. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!