Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megfázhatott a kisfiam?

Megfázhatott a kisfiam?

Figyelt kérdés
Kicsit aggódom,most lábalunk ki a megfázásból,de sajnos éjjel 2x szokott enni és elkövettem azt a hibát ,hogy most kivételesen fölébredt szopi után amúgy nem szokott és betettem az ágyába hátha visszaalszik és közben én is elaludtam és reggel ki volt takarózva kb 4 óra hosszát rugi volt rajta 24 fok volt a szobájában,de félek,hogy megint megfázik!Nagyon furdal a lelkiismeret!Kérem aki tud segítsen!Köszönöm
2008. okt. 14. 09:43
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
szia szerintem a 24 fokban tuti nem fázik meg ne idegeskedj rajta különben sem tudod mindig takaro alatt tartani az szinta lehetetlen
2008. okt. 14. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, a lányom 18 hónapos,állandóan kitakarózik,a hálózsákot meg a takarót sem tűri.Nálunk is 24 fok van,meg vastagabb pizsamát adok rá.Én is csodálkozom,hogy nem beteg örökké!De ha mégis megfázik,hát akkor majd azon is túlesik.Hidd el,nem fog felnőni betegség nélkül!És az első pár megfázás után már rutinos leszel!
2008. okt. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!