Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen különleges dolgot...

Milyen különleges dolgot "követtetek el" babátok 1 éves szülinapján?

Figyelt kérdés
Szeretnék nem flancos,de szuper szülinapot tartani neki,ötleteket szeretnék,köszönöm annak,aki megosztja velem!
2010. máj. 14. 16:49
 1/9 anonim válasza:
100%
Sztem hívj meg pár barátot, közeli rokont és ünnepeljétek meg egy tortával h milyen szép nagylány/nagyfiú lett:P Sztem ennyi pont elég
2010. máj. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk családi szülinap volt: nagyszülők, párom öccse és a barátnője, 2 húgom, egyik a pasijával.

Meg a fiam, a párom és az ünnepelt, a lányom.

Ennyi.

Hidegtálak (apósóm csinálta), torta.


Amikor a fiam volt 1 éves, akkor is ugyanez volt ami, vendégeket illeti, szerintem ez elsősorban egy családi ünnep.

2010. máj. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Csokimázas tortát kapott, alatta vízhatlan, mosható terítő. Kézzel belepancsolhatott, úgy ehette....... Majszolta rendesen :) Elég nagy élmény volt, a képeket a mai napig is szívesen nézegeti.
2010. máj. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

második

nálunk is mind két gyreknél van "ahogy egyre csokisabb lesz" fotósorozat, sőt még rólam is csinált az apukám, amikor 1 éves voltam.

2010. máj. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi bababuliban voltunk, kb. egykorú volt mindegyik csemete, voltak vagy 10-en, plusz szülők. Volt fotós, profi képek születtek a buliról, jött a torta, letettük a földre, és rárontott az összes lurkó, ott maszatoltak, de tök cukik voltak. Voltak játékok, többnyire a családok hordták össze, volt ez a labdafürdő , beltéri hinta, meg mindenféle apróság, csomó játék, hangszerek. Nagyon élvezték, pedig, azt gondoltuk mindannyian minek egy 1 évesnek buli. Hát mindenki szuperul érezte magát, déltől kb.6-ig, mindenkinél kimaradt a délutáni alvás, de nem volt baj. :) közben szólt Halász Judit.
2010. máj. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én is hasonlókra gondoltam!Tök édes a tortás story!:)
2010. máj. 15. 22:28
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is család volt (nagyszülők, nagynéni, nagybácsi, és nagybácsi kislánya, és felesége), a legfőbb attrakció a csokis-tejszínhabos torta szétbombázása volt, amiről mi is készítettünk fényképeket, ahogy a szájától indulva a füléig csupa-csupa csoki és hab lett.


Az a délután róla szólt, mindenki őrá figyelt, ajándékokat kapott, amiket ő bonthatott ki, és a tortát szétmarcangolhatta, nagyon tetszett neki, ennél több szerintem nem kell egy egy évesnek.

2010. máj. 16. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia! Mi az 1. születésnapján csináltuk meg a keresztelőjét a kisfiamnak,voltunk sokan,kb.40-en.Mondjuk különlegesség nem volt,olyan amirew te gondolsz,csak a keresztelő pluszba.
2010. máj. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mi is keresztelővel ünnepeltünk: család, barátok, fotós-videós, ez emlékezetes marad!
2010. máj. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!