Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen utazóágyat vásároljunk...

Milyen utazóágyat vásároljunk 7 hós babának?

Figyelt kérdés
Kinek milyen típusú uatzóágy jött be és miért? Mire kell figyelni a vásárláskor? Balatoni nyaralóba szeretnénk állandóra otthagyni, hány éves korig használható, illetve mennyire éremes beruházni? (Otthon saját szobában és kiságyban alszik a babánk.)
2010. máj. 14. 11:34
 1/7 anonim ***** válasza:
ha csak oda kell, akkor én vennék egy használt rácsos kiságyat.. szivacsát meg lehet hozni-vinni. és esetleg a kistesónak is jó lesz, ha lesz. meg kényelmesebb is neki. amúgy szerintem utazóágyban mindegy milyen, főleg, ha nem naponta nyitjátok.
2010. máj. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mi az anyósékhoz vettünk a JYSK-ben 7500 Ftért egy utazóágyat. Annyi baja volt csak, hogy a hozzá kapott "matrac", egy kalap sz.rt sem ért, úgyhogy csináltattunk hozzá szivacs martacot (sógorom kárpitos, ő be is húzta) és azt tettük még bele. És annyi, hogy nem lecipzározható a vége, így később nem fog tudni kimászni magától, de nekünk az annyira nem lényeg. Több tízezret nem adnék érte...
2010. máj. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi utazó járókát vettünk. Szerintem praktikusabb, mivel nagyobb, játszani is tud benne, aludni is, kicsire összecsukható.

2010. máj. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az utazóágyakhoz adott "matrac" tényleg nem sokat ér. Mi takarót raktunk alá. Egyébként nagyon praktikus, de mikor már nagyobb a baba és jár, akkor nem biztos, hogy az utazóágy a megfelelő, szerintem nem bírná az alja az esetleges ugrálásokat.
2010. máj. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi babypoint-osat vettünk, nagyon megéri az árát, már a második babát szolgálja ki a nagyiéknál, de teljesen hibátlan. Ennek ellenére, ha tudnám, hogy egy fix helyre kell, ahol nem lesz útban, nem kell nyitni, csukni biztos, hogy inkább egy 9000 forintos natúr fenyő kiságyat vennék, egy szivacs matraccal, így kb. annyiba kerül, mint egy utazóágy, hiszen az sokkal kényelmesebb a gyereknek.
2010. máj. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Bocs, hogy nem a kérdésre válaszolok... Ha mág nem aludt utazóágyban a gyerkőc, akkor előbb érdemes kipróbálni. Mi megjértuk ezzel, mert a nyagiékhoz mi is vettünk utazóágyat, de nem aludt benne a fiam, mert minden mozdulatnál felébredt, ahogy ringatózott az ágy. A helyedben én is inkább egy egyszerű fa kiságyat vennék. Az ikeában 8 ezer.
2010. máj. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a hasznos tanácsokat. Azt hiszem marad az egyszerű fa rácsos ágy matraccal.
2010. máj. 16. 14:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!