Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ad vki propoliszos mézet a...

Ad vki propoliszos mézet a gyerkőcének immunerősitésként?

Figyelt kérdés
Hogy kell adagolni és mennyi ideig?
2010. máj. 13. 19:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Csak óvatosan, allergiás reakciót válthat ki, mint nálam, pedig én 21 voltam... én nagyon picivel kezdeném, több napon át icipici felületet kennék ugyanott és figyelném, pirosodik, duzzad-e. Nem akarlak, megijeszteni, csak én nagyon megszenvedtema rohadt propolisszal, pedig a mézzel, virágporral nincs gondom, de ez valószínűleg annyira tömény volt, hogy begyulladt az egész bőrfelületem és lehámlott az irharétegig...
2010. máj. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha nem piros, utána adnám kiskanállal, de nagyon keveset. Inkább keresnék más immunerősítőt.
2010. máj. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mennyi idősnek? 1 éves kor alatt mézet semmiképp se adj! (már csak azért írtam, mert a babákhoz írtad a kérdést) Az adagolásról itt olvashatsz: [link]
2010. máj. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a hozzászólásokat, én nem tinktúrát vettem hanem mézet amibe már be van keverve. Akkor is bőrre kenve kell kezdeni a kezelést?
2010. máj. 14. 09:28
 5/7 A kérdező kommentje:
2 múlt a kislányom és őszre adnám neki ovikezdés előtt.
2010. máj. 14. 09:29
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is akartam venni a lányomnak egy méhésztől, aki azt mondta, hogy 1,5-2 éves kortól ok, de a propoliszra nagyon durva allergiás reakciók léphetnek fel, ő a saját lányának iskolás kora előtt nem adott.
2010. máj. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem jó, bár nekem még nem jutott eszembe immunerősítésre, pedig külön a propoliszt már használtam erre a célra.

Nekünk is van propoliszos mézünk, ez pl arra is jó, hogy az éjjel bepisilős gyerekek ne pisiljenek be. cSak arra nem emlékszem, hogy mitől jó erre, de gondolom a propolisznak van ilyen hatása. Ez az: [link]


Esetleg Echinacea-t szedjen mellé, az ősztől tavaszig nagyon jó immunerősítésre a kasvirág ( [link]

2010. máj. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!