Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 15 hónaposnak már értenie...

15 hónaposnak már értenie kell, hogy nem szabad?

Figyelt kérdés
El vagyok keseredve. Próbáltam már szépen és sajnos durvábban is megértetni, hogy mit ne csináljon a fiam, de ő "csakazértis". Más gyereke is ilyen értetlen?
2010. máj. 12. 21:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Nálunk ugyanez van.

Érti ő, hogy miért tépem a szám, de hát mindig az az izgalmas, amit nem szabad...

És szerintem a reakciómra is kíváncsi, azért is csinálja.

Sajna sokszor már én is elveszítem a türelmem, és hangosan szólok rá.

Semmi hatása se ennek, se a szép szónak.

Majd talán elnövi ezt is.

2010. máj. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ez nem értetlenség. pontosan érti ő, hogy mit nem szabad. az hogy csinálja, más kérdés. ilyen korban van. milliószor el kell mondani valamit, hogy mit nem szabad valóban, és mi az ,amit ha sokszor csinál, akkor végül ráhagyod. próbálgatja a világot, ennyi. hát fárasztónak fárasztó, az biztos....
2010. máj. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
14 hónapos és nem akarja érteni, se szépen, se durvábban. Elég elkeserítő ez nekem is!
2010. máj. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én fiam is 15 hónapos. Már pár hónappal ezelőtt is ha az apja rászólt hogy nem szabad, akkor sírva fakadt. Pedig nem üvöltött vele, sose bántotta egy ujjal sem, kicsit más volt a hangsúly és ennyi. Nálam sosem csinált ilyent. Viszont egy hete nálam is ezt csinálja. legtöbbször evés közben fordul elő, mert állandóan ledobálja az ételt a földre és szeretném valahogy megtanítani hogy nem szabad. Most már látom raja hogy bizony érti és felfogja hogy ő most rosszat tett és le van szidva, az már más kérdés hogy a következő étkezésnél ugyanúgy ledobja.... :D
2010. máj. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!