Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vashiányra szedett már babátok...

Vashiányra szedett már babátok homeos bogyót? Használt?

Figyelt kérdés
Most cseppeket szed, de szorulása van, ezért gondoltam, hogy elmennék egy homeos gyerekorvoshoz.
2010. máj. 12. 18:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez olyan, mint ha egy rákos beteget próbálnál homeós bogyókkal kezelni... Felejtsd el.

Ha vashiányos, a vasat be kell vinni a szervezetébe, a bogyók meg vízből és cukorból vannak, más nincs bennük.

A szorulást máshogy kell megoldani. Esetleg kérd az orvost, hogy váltsatok másik vaskészítményre.

Plusz egyen sok rostosat, ne adj neki rizst, kakaót, csokit, banánt.

Legjobbakat!

2010. máj. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem pontos a válasz a kérdésedre tudom.Viszont ha szoptatsz még,esetleg szedhetsz te és C vitamint kéne adni a babának,ami segíti a felszívódását a vasnak+olyan ételek.Marhahús,máj stb.Nálunk ez volt a megoldás.
2010. máj. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Márcsak tápszert eszik, de a vasam jó volt, én is voltam laborban.

A doki nem akar mást adni neki.

2010. máj. 14. 15:00
 4/5 A kérdező kommentje:
Egyébként vasat, folsavat és c vitmint is írt fel a doki a babámnak, 3,5 hós.
2010. máj. 14. 15:01
 5/5 anonim ***** válasza:

Váltatok tápszert!

Bár mi anyatejesek vagyunk, de itt az oldalon sokszor olvastam ilyeneket, hogy a tápszertől van szorulása a babának, és amikor váltottak, javult, vagy több vizet tettek hozzá, ilyesmi, nézz utána...

2010. máj. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!