Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi lesz a GYEDEM?

Mennyi lesz a GYEDEM?

Figyelt kérdés
Abban szeretném a segítségeteket kérni ha tavaly decemberben született kisfiam és idén igénylem a gyedet akkor ha 2009-ben csak május 23-ig dolgoztam (munka+betegszabi)utána táppénz,akkor mi alapján számolják a gyedemet?75000ft-ra vagyok bejelentve.A tgyásom 55-57 ezer ft volt mert ott a 2008-as évet nézték és akkor még egy másik munkahelyen dolgoztam.Megijesztett az Oep-nál egy hölgy hogy kb.30000ft lesz csak a gyedem mivel csak május 23-ig volt jövedelmem és utána táppénzen voltam a szülésig.Valóban csak ennyi pénzre számítsak?
2010. máj. 12. 16:04
 1/2 szikra veronika ***** válasza:
Szia én is ennyire voltam bejelentve amikor eljöttem az első babával táppénzre és úgy 54000 körül kaptam akkor a GYedet- ez 1,5 éve volt és most várom hogy a második után mennyit kapok de szerintem nekem is marad ennyi:)
2010. máj. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát annyi biztos nem lesz,úgye engem riogatnak hogy csak 30ezer körül lesz de egy Tb.szakértő azt mondta hogy adójóváírással együtt kb 46 ezer lesz a gyedem.Most izgulhatok...
2010. máj. 12. 17:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!