Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vettem egy állítólag csöpögésm...

Vettem egy állítólag csöpögésmentes poharat, mégis csöpög. Ismered ezt a típust?

Figyelt kérdés

[link] storetype=store&store=32


Már írtam egy kérdést régebben, h hátha kapok ötletet csöpögésmentes és nem csőrös pohárról. Aztán találtam ezt a Canpol poharat, amiből állítólag nem csöpög...de nem igaz.

Reklamáltam a boltban, ahol azt mondták, h ha fejjel lefelé megrázzuk, persze, h csöpög. A csöpögésmentes annyit jelent, h max. ha oldalra dől, nem folyik ki belőle (persze ezt a tegnapi vásárláskor nem egészen így adták elő...).

Szóval most csak ez selejtes, v tényleg csöpög mind?!


2010. máj. 10. 15:00
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
2.vagyok. ebben lehet vmi, mert én is mindig elmosás után tettem bele a szelepet, tehát minden alkatrész vizes volt. egyébként a fiam 2 éves, már canpolból iszik, ez szívószálas, zárható. nekünk ez sem folyik. csak jól be kell pattintani a tetejét, h a szívószál teljesen eltűnjön a kupak alatt.
2010. máj. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Hát köszi a tippet, kipróbáltam így is, de ugyanúgy csöpög...:(

Ezek szerint a miénk "menthetetlen"...

2010. máj. 11. 14:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!