Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vettem egy állítólag csöpögésm...

Vettem egy állítólag csöpögésmentes poharat, mégis csöpög. Ismered ezt a típust?

Figyelt kérdés

[link] storetype=store&store=32


Már írtam egy kérdést régebben, h hátha kapok ötletet csöpögésmentes és nem csőrös pohárról. Aztán találtam ezt a Canpol poharat, amiből állítólag nem csöpög...de nem igaz.

Reklamáltam a boltban, ahol azt mondták, h ha fejjel lefelé megrázzuk, persze, h csöpög. A csöpögésmentes annyit jelent, h max. ha oldalra dől, nem folyik ki belőle (persze ezt a tegnapi vásárláskor nem egészen így adták elő...).

Szóval most csak ez selejtes, v tényleg csöpög mind?!


2010. máj. 10. 15:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekünk avent van,.az nem csöpög.
2010. máj. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
az avent tényleg jó
2010. máj. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szia! Ezt a fajtát amit belinkeltél nem ismerem, viszont az marhaság hogy ha fejre állítjuk persze hogy csöpög, merthogy nem szabadna, éppen ez a lényege hogy amikor a gyermekeink rázzák akkor ne locsolják fel a fél szobát.
2010. máj. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Első és második válaszolótól kérdezem, h az aventes az csőrös, nem?

Mert nekem pont az a gondom, h nem akarok csőröset venni, mert ha már eddig kikerültük a cumisüveget, a cumit, meg a csőröset, akkor most nem szeretném rászoktatni...

2010. máj. 10. 16:32
 5/12 anonim ***** válasza:

Nekünk is Avent van...

csöpög, folyik akkoris, ha csak picit oldalra borul. Kifogtuk:(

2010. máj. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Avent csőrös? Akkor az is csöpög?! Pedig előtted ketten is írták, h milyen jó...akkor vannak "hibásak" ezek szerint?!
2010. máj. 10. 17:24
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekünk is Avent van.Puha csőrös.Mi az hogy csöpög?Szinte folyik.Tiszta egy merő víz a babám pulcsija.Pedig annak a papírján is rajta volt, hogy csöpögésmentes.Én amúgy kezdem megutálni az aventes cuccokat.
2010. máj. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem is van Aventos varázsitató, meg DM-es csőrös. Mindegyik csöpög, meg folyik. Használtam sportkupakos kulacsot, az jó volt, de ledobta a kicsim, az meg eltörött. Én is mindig szenvedek, miben vigyem, mert a táskám általában vizes, de legalábbis nedves lesz a csöpögésmentes poharaktól.
2010. máj. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Hát szomorúan olvasom a válaszokat. Ezek szerint még a csőrösek is csöpögnek...Akkor úgy tűnik felesleges visszamennem a boltba és kipróbálni egy másikat - nagy valószínűséggel az sem lesz csöpögésmentes:(

Miért nem gyártanak olyat, ami valóban hű a nevéhez?!

2010. máj. 10. 21:50
 10/12 anonim ***** válasza:

Sziasztok Mindenki!

Próbáljátok úgy ki mindegyik fajtát,hogy a csöpögés gátló

szilikon szelepet vagy korongot-melyiknél mi-nedvesen teszitek bele vagy rá,nedvességtől megtapad,vákumot képez és így gátolja a csöpögést.Tehát mindig nedvesen kell összeszerelni:)

2010. máj. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!