Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2010. Januári babák anyukái,...

2010. Januári babák anyukái, hogy vagytok?

Figyelt kérdés
Még csak annyi, hogy keresem azokat az anyukákat, akik jan.8.-ra voltak kiirva, csak a babák kicsit "késve" jöttek, volt is egy ilyen kérdés kiirva anno. de a többi anyuka válaszát is várom!
2010. máj. 9. 22:34
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Szia!Én február5-re voltam kiírva, de a kisfiam január 29-én érkezett:2910 gr, 52-cm-vel-most 6500 gr.és 64 cm.Ő is nagyon szeret fürdeni,csapja a vizet a kis lábaival, torokhangokat ejt-a férjem szerint, mint egy kis marslakó beszél, változatosan gagyog, szereti hason nézegetni a lepedőjén a nevető macikat, játszik a hordozójára, babakocsijára függesztett kis játékokkal, mindent megfog és próbál a szájába tömni.Folyamatosan nyáladzik, buborékokat fúj nyálból, van már egy rágókája is, amit szeret (viszont cumit, cumisüveget nem fogad el, sajnos).Csak szopizik, kb. 2-2,5 óránként, nincs nagy rendszer benne....este 9-től alszik kb. 6-ig, közben 1x álmában még szopizik (velünk alszik).Minden kedden és szombaton kakál (!).Tegnap nyugtalan volt, és aztán délután 2 órát aludt egyhuzamban...újabban szinte csak velem van el, meg az apukájával, de csak ha én is a közelben vagyok...a szüleimtől megijed, és nem tudom, miért...
2010. máj. 12. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Szia!

Én dec.30-ra voltam kiírva.Jan.1-én született a lányom.Ő is tápszeres.Éjszaka egyszer kel enni.Sokat nevet,gagyarászik.

Próbálkozik hasról a hátára fordulni.Eddig kétszer sikerült.

2010. máj. 12. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Január 31. helyett 20-án született a lányom 4450 grammal, 59 centivel. Most kb. 6700 g, csak szopizik.

Éjszakánként alszunk :) Vidáman ébred, nézelődik a kiságyban. Nézegeti és rágcsálja a kezét, és mindent mást is, amit csak megfog. Márpedig mindent megmarkol, ami a kezébe kerül (játék, haj, szemüveglánc, stb. :DDD). Ő is imád fürdeni. Gőgicsél, gagyarászik, nagyon sokat mosolyog.

2010. máj. 12. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Mi jan. 1-re vártuk a bébit, 3-án érkezett. Most kb. 7100gr és 69 cm. Persze az állandó mocorgás miatt a hosszát nem lehet biztosan megmérni. :-)

Már kezdettől fogva kapott pótlást is, most kb. 2 evésre elegendő tejem van még. Éjjel még 1x eszik, most kb. 4-5 óra körül.

Sokat mosolyog, gagyarászik. Sikongatni nem nagyon szokott, viszont már hangosan is tud nevetni, ezt nagyon jó hallani. A babatornaszeren cibálja a játékokat, ügyesen fog. A két kis kezét összefogja, nézegeti. Mindig utált hason lenni, de a gyakorlásnak hála végre jól elvan úgy is, már próbál a kezével hason a dolgok után nyúlni. És húzgálja a lábát, gondolom, ebből lesz majd a kúszás. Még nem forog, talán ezért, mert nem szeretett hason lenni.

Nagyon édes, kedves baba. Nem nyűgös, csak időnként kicsit a fogak miatt, már van lent két kis fehér vonalkánk. A fürdésben szerintem legjobban a törölközést szereti, akkor imádattal lehet apát nézni, amint ott ül mellette. :-)

Szóval imádni való, édes, illatos, kedves, szép. Akár a ti babáitok is, ugye? :-)))

2010. máj. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Én február 12-re voltam kiírva, de január 17-én született a lányom 49 cm-rel, 2900 grammal. Nagyon nyugis baba, sajnos 7 hetes kora óta tápszeres, és már pár hete próbálgatom a gyümiket, de eddig nem nagy érdeklődést mutatott:-(

Még nem forog, pedig hason alszik már nagyon rég óta, hátról teljesen oldalra fordul, kis segítséggel hasra is fordul, de egyedül még nem. Most kb 60 cm, 5,7 kg. HAngosan gagyarászik, ütögeti a játékokat, a puha tárgyakat szívesen szorongatja és az öklét nyomkodja a szájába. Neki is folyik a nyála, de még nem látni, hogy duzzadna az ínye. Az éjszakát végül is átalussza, este 9-től reggel kb 6-ig alszik, néha nyöszörög a cumiért, de ez sincs mindig. Nappal is sokat alszik..olyan mint az apja:-) Fürdeni is szeret, neki is minden nyűgje megszűnik, ha látja, hogy készülődünk. Szerencsére sokat van itthon az apja és sokat vannak itt a nagymamák, így jól elvan mindenkivel, és egyedül is. Remélem ilyen marad...

2010. máj. 12. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Sziasztok !

Az én Drága tündérem január 7.-én született 3320g és 51 cm volt, most 6200g és 64 cm.

Csodaszép kislány na persze én elfogult vagyok ,nagy haja van már most hajpántot hordunk mert a szemébe lóg.

Csak cicizik mást nem fogad el próbálkoztunk gyümölccsel de nem kell neki.

Éjszaka alszik de napközben nem sokat ,bent a lakásban a járókában egy darabig el van ,de imád kint lenni a levegőn .Igazán csak itt tud aludni.

Szereti a játékait minden nap ügyesebben játszik.

Boldog babázást mindenkinek !!!!!!!!!!

2010. máj. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Január 17 re voltam kiírva és január 17.-én meg is született a kislányom :)3150 g és 49 cm-el, azóta 6600 g és 65 cm. Imád enni, és 1 hete minden akadály nélkül megfordul(hátról hasra):)) a doktornő is mondta h nagyon ügyes...jó masszív kisbaba, az éjszakákat már min 1 hónapja végig szundizza és olyan fél 8 körül kelt:) 3 óránként eszik pontban, este fél 8 kor fürdik és 9-kor már alszik:)

Kezd jönni elől a fogunk, uh sokat nyáladzunk:) jó baba, nem fáraszt le:)))(kivéve ha kifogun 1-1 hisztis napot)

2010. máj. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy ennyien irtatok! köszi a válaszokat! ha nem felejtem el, akkor majd havonta egyszer kiirom a kérdést, hogy informálódjunk egymásról és a picikről! Kellemes babázást mindenkinek!!!
2010. máj. 12. 14:24
 19/19 A kérdező kommentje:
De azért várom a többi választ is, ha van még januári baba!!! :)
2010. máj. 12. 14:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!