Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tanácstalan vagyok, hogy...

Tanácstalan vagyok, hogy milyen márkájú szandált vegyek 10 hónapos kisfiamnak. Már önállóan is tud járni, így valami nagyon jót szeretnék, ami a kis bokáját is fogja, de minőségi is. Melyik a jó? Siestát nem javasolt az orvosunk.

Figyelt kérdés
2010. máj. 9. 20:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekünk az Elefanten nagyon bevált. Deichmannban lehet kapni, kb.8000 Ft körül vannak a cipők és a szandálok is.
2010. máj. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekünk a vastag talpú nem jött be. én e gy cherokee-s (TESCO) kiscipőt vettem a kislányomnak. Textil talpú és tapadókorongos. Olyan mintaha zokniba lenne. 1 hónap alatt elindult benne az udvaron ameddig csak birtunk utána szaladni. Mostmár mindegy mit húzok a lábára. Én nem költenék rá túl sok pénzt, inkább 2 dbot vennék. egyet "kozbitolni", egyett meg "ünneplösbe". Andi
2010. máj. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekünk a cipő Siesta, de szandálból sima magasszaárú, bőrt vettem, féláron 2500-ért, nem drága gyerekmárka, sima szandál. 14 hónapos lányom, régóta jár

(amúgy nem értem mostanában mitól nem jó a Siesta)

Borzalmaos hogy egy szandál is 8-10 ezer forint.

Nem lehet anyagilag bírni, mellet ruházni kell egy 10 éves fiút is, úgyhogy sajnos meg van húzva határ.

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

2010. máj. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Vannak olcsóbb, jó minőségű szandálok is, lényeg. hogy ne legyen benne harántemelő, és fogja a bokáját. Én megnézettem ortopéd orvos barátunkkal a deichmannban kapható bobby shoes szandált, azt mondta, teljesen jó, hajlik a talpa, fogja a bokát, és nincs benne harántemelő.

A siesta mostanában azért nem jó, mert harántemelő van benne, és a kutatások bizonyították, hogy ez felehet a kiskori lúdtalp kialakulásáért, hiszen az az izom, ami nem dolgozik, ellustul, és a harántemelő pont ezt éri el.

2010. máj. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Falcon cipőnk volt, és szandink is van.
2010. máj. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

21:58

Fiam 10 éves több Siestája is volt, nem lett lúdtalpas.

2010. máj. 10. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a válaszokat!

ma láttam egy szép Elephantent,azt hiszem az lesz a nyerő.

2010. máj. 10. 22:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!