Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináltok, ha az 5 hónapos...

Mit csináltok, ha az 5 hónapos babátok üvölt a babakocsiban, üvölt a hordozóban és a hordozókendőben is?

Figyelt kérdés
Megpróbálom alvásidőben levinni, de elalvás előtt is ordít legalább fél órát az utcán, konkrétan az egész utca zeng tőlünk :-)
2010. máj. 9. 10:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez a helyzet.4 hónapos.Ki nem veszem az ölembe az tuti:)Elfárad és elalszik.Ő a 3.babánk,nem volt ilyen a másik kettővel,tanácstalan vagyok én is:(
2010. máj. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Sajnálom:-( Legalább nem vagyok egyedül :-) Én sem szeretném kivenni, mert akkor esélyünk sincs, hogy leszokjon róla. Beájul végül és elalszik. CSak annyira sajnálom szegénykét. És ami még idegesít, ahogy az emberek bámulnak! Mintha nem hallottak volna még gyereket sírni!
2010. máj. 9. 10:56
 3/6 anonim ***** válasza:
70%

Szia!

Szerintem se vedd ki a kocsiból. Az én kislányom is ilyen volt, és mivel én faluban élek állandóan megszóltak, hogy sír a babám. Ez elég nagy nyomás, néha már emiatt nem mentünk sétálni, aztán rászoktam, hogy kiveszem, és persze erről nem tudtam utána leszoktatni, nem viselte el a kengurut sem, ezért állandóan kézbe kellett vinnem.

A második lányomnál már nem érdekelt mit szólnak, ezért nem vettem ki ha sírt. Egy idő után megszokta és nem sírt a kocsiban, szeretett nézelődni.

2010. máj. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
70%
Milyen fokban van a babakocsi háttámlája? Az én fiam azért üvöltött (mondjuk ő 4 hónapos korban csinálta), mert nézelődni akart és teljesen fekve volt. Amint kicsit megemeltem a háttámlát, félig ülő helyzetbe, onnantól nem volt gond. Majd 6 hónapos korban ülő helyzetbe kellett tenni (pedig akkor még nem tudott felülni, csak rá 2 hétre kezdte), csak akkor marad a félig ülőben, ha álmos. Egy próbát megér. Amúgy mi is falun lakunk, engem is bámultak, hogy ordít a gyerek, és ő be sem ájult, míg haza nem értünk. Ha egy órát sétáltunk, akkor egy órát ordított.
2010. máj. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Pont ma vitte anya sétálni 5,5 hós fiamat sétálni, és úgy jöttek haza, hogy már az utca végéből hallottam, hogy hogy üvölt. Azt mondta anya, hogy amúgy jókedvű volt az elején, aztán rákezdte, ő kivette, kézben nagyon jól elvoltak, játszottak, visszatette, aztán megint, ahogy írtátok.

Nekem is szokot nagyon sírni, bár én sosem vettem ki. De most valószínű, hogy a foga miatt ejtett krokodil könnyeket, még a cici sem kellett neki itthon, de mikor a dentinoxszal bekentem, utána már nyugi volt. Most jön a két alsó foga. És azt olvastam valahol, hogy hanyattfekve lüktethet nekik, így jobban fáj.

Nálatok nem lehet a fog? Nem jön még?

Most megint lementek anyával sétálni, kicseréltük a hordozót a sportra, kíváncsi leszek, hogy hogy jönnek haza....

Ja, és a fiam sem aludt reggel óta egy hunyást sem...

2010. máj. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Csak a környéken babakocsiztunk, hogy könnyen haza tudjunk menni. Csak annyit voltunk kint, amennyit sírás nélkül kibírt. Mindig egyre többet bírt, és egyre messzebb merészkedtem vele.

Mindenre fokozatosan szoktatom. Hordozóba otthon, hasonfektetésre, mesekönyv nézegetésre. Első sírásig csináljuk, vagy hamarabb abbahagyjuk. Mindig többet bír.

2010. máj. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!