Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit vegyek egy éves kisfiamnak...

Mit vegyek egy éves kisfiamnak szülinapjára?

Figyelt kérdés
Minnél több ötletet várok, a nagyszülők, dédi, keresztszülők, testvérek megkért, hogy vegyem meg, és majd kifizetik. De ennyi ötletem nincs. Köszi mindenkinek!
2010. máj. 7. 23:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Az én kisfiam lábbal hajtós járművet, felfújható kismedencét (olyat, aminek külön felfújható árnyékolója van), csúszdát, könyveket, formaberakót, színes fa építőkockákat kapott. A fakopancs.hu oldalon nagyon jó játékokat találsz, akár ötletgyűjtésre is!

2010. máj. 7. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Triciklit, amit szülő is tud kormányozni amíg ő még nem tud, kiiktatható a lábpedál de később visszatehető, és van hozzá bevásárlótáska, plusz oldalt biztonsági "korlát", meg benne biztonsági öv.

Most is jó (többsége 10 hós kortól ajánlott),és később is tudja majd használni.

2010. máj. 7. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

- kismotor (triciglizni még a két éves sem biztos, hogy tud)

- püfölős játék

- formákat kell bedobálni egy kockába

- állat (én a keresztfiamnak/1.szülinapra/ tavaly egy 40 cm-es zsiráfot vettem, plüsst, amivel azóta is alszik)

- ruhanemű vagy kis szandál

- képeskönyv

- pléd

- dupló méretű legó

- autó

- labda

- tábla, amibe be kell illesztenie az állatokat (készségfejlesztő)

- medence

- kisméretű (pár fokon kell felmenni) csúszda

- lefedhető homokozó

- csattogós lepke, gurulós kacsa, fatacskó

- etetőszék (ha még nincs)

- kis gyermekmintás evőeszközök

2010. máj. 7. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
0%
plésztésün
2010. máj. 8. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi babataxit vettünk, és 300 db játszóházi labdát amit egy felfújható medencébe raktunk.
2010. máj. 8. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!