Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adhatok 1éves fiamnak Béres...

Adhatok 1éves fiamnak Béres cseppet, ha még nincs 10 kg?

Figyelt kérdés
kb. 8,5 kg. nagyon rossz evő, hátha javítana az étvágyán. Van valakinek tapasztalata a cseppről?
2010. máj. 7. 22:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Háááát 10 kilótól írja hogy adható. Meg a tuti hatás kb 6 hét múlva jelentkezik. Esetleg nézz utánna a vitacolan-nak.
2010. máj. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mit jelent, hogy rossz evő? Mennyi idős? Nem is biztos, hogy szükség lenne bármire...Orvos mit mond?
2010. máj. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem is mondta a doki, hogy próbáljam meg a béres cseppet cebionnal, vettem is, de mikor láttam a tájékoztatóban, hogy 10 kg alatt nem ajánlott nem mertem adni,mert csak 7,5 kg volt a lánykám. Próbáld ki a multikid-et.
2010. máj. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én ilyen cseppet nem adtam a fiamnak,még ő sincs 10kg.Cebion cseppet kap,és nálunk bevált,jobb az étvágya.

Recept nélkül is kapható.

2010. máj. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Semmi baja nem lesz a Béres csepptől. Gyanítom azért van ez a tájékoztatóban, mert nem tesztelték kisebbeken. Az én lányom nem volt 10 kg mikor elkezdtem adni neki, napi egyszer 10 cseppet. Mondjuk az étvágya nem lett jobb, de 1,5 évig nem volt még náthás sem. Azóta volt hogy elamaradt, mert mostanában rengeteg tejet iszik, arra meg nem jó bevenni, volt is két megfázás 1-2 hónap alatt.


Mondjuk én feltétlen híve vagyok a cseppnek, mert ennek köszönhetem,, hogy apukám még köztünk van, pedig 20 éve, három hónapot adtak neki az orvosok.

2010. máj. 8. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem esetleg kérdezd meg a gyermekorvost, hogy ő mit mond erről. Én nem hinném, hogy bajt okozna, de lehet, hogy ő tud esetleg mást ajánlani, ha ezt nem javasolja.


Én nem ismerek gyerekeknek való étvágyjavító szereket, a Béres cseppet viszont én is éppen szedem, ezzel "tuningolok" kicsit szülés után. Valóban 6 hét, mire igazán hat, az étvágy javulása viszont hamarabb érezhető. Én állandóan tudnék enni, amióta szedem. Gyereknél is bevált már a családban, nagyon jó étvágya lett, bár ő 10 kg feletti volt.

2010. máj. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem az orvos azt mondta, hogy 1 éves kor felett bátran adható súlytól függetlenül. Én még nem próbáltam, Vitacolant szedünk az bevált. Az enyém pl. 15 hónapos és 8,5 kiló. Ő még 2 évesen se lesz 10 kiló szerintem. :(
2010. máj. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

szia!


nekem azt mondta a gyerekorvos, hogy lehet adni, csak arányosan csökkenteni kell az adagot.

tehát a te 8,5 kg-s babád csak 8-9 cseppet kapjon, ne 10et.

én 9 kg-babámank kezdetm el adni, akkor 9 cseppet kapott naponta kétszer. még most sincs 10 kg, de már megemeltem kétszer 11 cseppre, mert már fél éve szedi, és nincsen baja tőle.

szóval adjad neki nyugodtan, de csak 8-9 cseppet. hátha használ.

2010. máj. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! valami vitamint mindenképp megpróbálok, hátha sikert hoz. a kevés az nálunk így néz ki: kb. 5-10 kanál étel bármiből. folyadék max.1 dl egy nap, néha több. szopik még de soha nem evett még 150 g-nál többet semmiből.
2010. máj. 8. 17:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!