Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért csinálja vajon? Ennek...

Miért csinálja vajon? Ennek mi az oka és vajon meddig tarthat még?

Figyelt kérdés
Most lett 10 hós a fiam.1-2 hónapja nem alszik el úgy mint régen(hogy beteszem a ágyba és beszélek hozzá,simogatom a kis fejét)már csak ha cipelem vagy 2 órán keresztül de a kezemben és feszeng és nyűgös majd egyszer csak elalszik.Nem tudom letenni,amint eltűnök pár percre nagyon sír.
2010. máj. 7. 20:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, hogy ugyanilyen-e nálatok a helyzet, én is most este írtam ki kérdésként...


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

2010. máj. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És szerinted ennyi idősen már lehet neki?Mert egész nap ilyen és nem a foga nő most..minden nap nincs front...hát sajnálom őt és mindig elveszem de ez miatt nem tudom a dolgaimat csinálni.Eddig nem viselkedett így.
2010. máj. 7. 20:41
 3/6 anonim ***** válasza:

Lehet emiatt.

A szeparációs félelem 5 hónapos kortól bölcsis, vagy óvodás korig is eltarthat, és közben hullámzóan kisebb-nagyobb mértékben előjön.


Én olvastam erről a Szülők könyvében, de ettől függetlenül nem tudom, hogy vajon ez a nagyon görcsös fizikai ragaszkodás az anyához vajon meddig lesz nálunk (is).


Nagyon rossz, hogy a szépen bejáratott napirendünket lehúzhatom a wécén, mert már minden felborult belőle, én is kizökkentem teljesen, és a gyerkőcöm is.

Újra kézbe kell vennem a dolgot, és valami ésszerű határt húzni, mert így nem lesz jó egyikünknek sem.

A legszörnyebbek az altatások!

Folyton szívet tépően sír, ahányszor csak próbálnám altatni.

Volt, hogy hagytam, hogy fent maradjon, de este hatkor már alig látott a fáradtságtól, és beájult, aztán hajnali kettőkor meg ébredt, hogy jó reggelt... :-S

2010. máj. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Nekem 2 hete volt borzalom hasonló mint amiket az utsó válaszoló írt! Szinte zokogott szegénykém mikor letettem aludni.És volt h nappal is egyszer csak elkezdte:(.Annyira sajnáltam..És a tökéletesen alvó babának 1 hete megromlott az éjjeli alvása.Sosem kelt fel erre most igen de nem is egyszer...
2010. máj. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
:) és arra gondoltál hogy vége a baba korszaknak ,beléptetek a kisgyermek korba? Meggyőzően érvel az alvás ellen még ha fáradt is,és csak veled hajlandó elaludni,de nem akárhogy, szorosan hozzád bújva.Egy két nap alatt lezárhatod az ügyet ha szigorúan betartod az altatási szokásokat,és persze ha tényleg meggyőződtél róla hogy nincsen fájdalma.
2010. máj. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! hanyszor alszik meg napkozben? Az is lehet hogy mar valtozik az alvasi szukseglete, kevesebbet fog aludni napkozben.
2010. máj. 9. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!