Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Még nem járó babátokra szoktat...

Még nem járó babátokra szoktatok bébicipőt adni? Hogy viseli?

Figyelt kérdés
4 hós kisfiam még a kis puha bébicipőket sem szereti, izeg-mozog, jár a lába, nyöszörög ha ráadom. Látszik, hogy nem tetszik neki, pedig nem kicsi rá. Ti is tapasztaljátok/tapasztaltátok ezt? Így csak kis pamut "cipőkét" adok rá, azzal nincs gond. Kicsit attól félek, hogy amikor járni kezd, akkor már nehéz lesz rászokatni. Tévedek?
2010. máj. 7. 16:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Nehezen viseli, ki nem állhatja, különösen a kocsicipőt, ami már "rendes" fazonú...
2010. máj. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én már feladtam a próbálkozást :) Héthósom van, most kezdtem el enyhén döntött sportkocsiban tolni. Miután 500 méterenként elhagytunk egy zoknit (pedig folyton lestem, a pléd alatt mégis lerúgta), úgy gondoltam, a cipő kicsit drága mulatság lenne :) Ha hűvösebb idő van, adok rá vastag zoknit.
2010. máj. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem 1 éves a babám, és mezitláb jön, megy(udvaron is)!

Cipőt csak akkor adok rá, ha megyünk valahova!

Ne, aggodj nem lessz gond a cipő szoktatással, mire kell a cipő a babád is megérik rá!

A legegészségesebb, ha cipő nélkül járkál a baba!

2010. máj. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én kislányom is mindig leszedte. Én próbáltam rá adni kocsicipőket 3-4 hónapos korától, de nem sokáig maradt rajta. Most egy éves, nem jár még, és sokszor leszedi most is a cipőit, hogy játszon velük. De nem is erőltetem, itthon mezítláb van, ha pedig járni fog, úgysem erre fog figyelni. Szerintem ne aggódj, ha zavarja, szedd le róla. Majd később újra próbáljátok.

2010. máj. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én bokánál megkötöm kis szalaggal a puha kis kocsicipőt.
2010. máj. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

szia! a fiam is utálta, még a tutyit is lerúgta, maradt a vastag zokni :)

most másfél éves és már nem érdekli! egy évesen ő választotta az első igazi cipőjét (a boltban ráadott az eladó többet és ezt le se akarta venni).

majd elmúlik, ne foglalkozz vele. végül is a bébicipőnek semmi igazi fontos funkciója nincs :)

2010. máj. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Akkor egy ideig még mi is hanyagoljuk a cipőt. :-)
2010. máj. 7. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!