Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális, hogy néha úgy...

Normális, hogy néha úgy csinál a picikénk mintha fulladozna? Olyan makogó hangot ad ki, mint egy kismajom. De kap levegőt, nem kapkod levegő után. Meg etetés után hörög.

Figyelt kérdés

Van még valaki akinek igy csinál a babója?

A védőnő azt mnodta szoktak még mert még gyenge a hörgőcskéik!!


2008. okt. 10. 07:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Az enyém is ezt csinálja. És bónuszként még hangosan nyújtózkodik. Kész műsorszámokat ad elő, pedig csak 7 hetes. Szerintem nem a hörgőcskék miatt van. Mi párommal úgy gondoljuk, hogy ő egyszerűen ilyen. Szereti hallatni a kis hangját.
2008. okt. 10. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én kislányom is az első három hétben olyan sárkányhangokat tudott kiadni, hogy azt hittem menten megfullad. Addig velem aludt, nem mertem kitenni a kiságyába :) Aztán szép lassan ez elmaradt :) Most 8 hós, most már másképp játszik a hangjával :)

2008. okt. 10. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam 3,5 hónapos, és ő is hörög evés után! Nem tudom miért csinálja, de a doktornéni szerint ez normális!
2008. okt. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszike a válaszokat
2008. okt. 11. 18:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!