Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Joghurt gyümölccsel? Mennyi...

Joghurt gyümölccsel? Mennyi natur joghurtot és mennyi gyümölcsöt használtok fel 1 adaghoz?

Figyelt kérdés

És minden gyümölcshöz illik a joghurt?

Már kóstolta a joghurtot,de csak 2 kanállal tettem a gyümibe, mehet már több is? És hogy melegigitek fel a hütöböl kivett joghurtot?


2010. máj. 7. 08:11
 1/4 anonim ***** válasza:

mennyi idős a kicsi?

asszem ez fontos lenne a kérdésnél :)


egyébként szerintem a natur joghurthoz mindenféle gyümi megy. őszibarack, eper - ezt lehet nem ehet még - banán, szilva, sárgabarack, mondjuk én almát meg körtét nem tennék hozzá.


én régebben házi főzésű baracklekvárral ettem a natur joghurtot, nagyon fini ugy.


de a mennyiségre vonatkozo kérdésedre nem tudok igazábol válaszolni sajna, mert én nem csináltam a kicsinek ilyet, csak a rendes gyümölcsjoghurtot kapta egy éves kora után.

2010. máj. 7. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A mennyiség a baba korától és az étvágyától is függ, tehát nem lehet rá konkrét választ adni. Én soha nem méricskéltem, hanem ránézésre kevertem. Igazán minden korának megfelelő gyümölcsöt keverhetsz joghurttal. Melegítés: fél-1 órával azelőtt, hogy adni akarom, kiveszem a hűtőből a joghurtot. Nyugi, semmi baja nem lesz :))
2010. máj. 7. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

10 hónapos :)

De mégis mennyi? Fele-fele arány? Vagy inkább a gyümölcs legyen több? Vagy próbálgassam,hogy szereti jobban?

2010. máj. 7. 09:38
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, próbálkozz! Te fogod látni, neki hogyan ízlik jobban :))
2010. máj. 7. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!