Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szülés közben antibiotikumot...

Szülés közben antibiotikumot kaptam. Ez tönkretehette a kisbabám bélflóráját?

Figyelt kérdés
Normaflore-t ajánlottak a hasfájására. Van összefüggés az antibiotikum, amit én kaptam és az ő bélflóra állapota közt? Züldes a kakija és hasmenés-szerű is. Most 7 hetes, csak néhányszor volt neki rendes, aranysárga kakija. Anyatejes kizárólag.
2010. máj. 6. 19:07
 1/6 A kérdező kommentje:
Pontosabban: vajúdás közben kaptam infúzióban az antibiotikumot.
2010. máj. 6. 19:08
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nincs összefüggés.
2010. máj. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, nem attól van. AZ anyatejes babáknál is normális a zöld széklet, az én dokim azt mondta, ez annak a jele, hogy többet szopizott, mint amennyire szükséges volt:)
2010. máj. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
oké, köszi!!
2010. máj. 6. 19:25
 5/6 anonim ***** válasza:
Az anyatejes baba kakija nem csak attól lehet zöldes, ha túleszi magát, és nem tudja megemészteni, hanem attól is, hogy túl sok előtejet eszik.Ha két mellből szoptatsz, figyelj oda rá, hogy csak akkor tedd át a másikra, ha az elsőt jól kiürítette, illetve ha három órán belül szoptatod, ugyanarra tedd vissza.
2010. máj. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nincs összefüggés közötte. Akkor zöld, ha elkezd erjedni, anyatejes babáknál ez normális. Nekünk a normaflore nagyon jó volt.
2010. máj. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!