Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen bébiőrt érdemes venni?...

Milyen bébiőrt érdemes venni? Teszen vagy vaterán keresnék, de vmi megbízhatót, esetleg nincs vkinek eladó?

Figyelt kérdés
Nem szeretném ha vásárlás után derülne ki hogy az egyik részébe mondjuk olyan elem kell amit már ezer éve alig kapni stb.
2010. máj. 6. 11:12
 1/7 anonim ***** válasza:

Mondjuk ez az amit használtan tuti nem vennék.

Amúgy nekünk Angelcare van nagyon bevált csak ajánlani tudom.

2010. máj. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ez nem légzésfigyelő, csak az a walkie talkie szerű vmi.
2010. máj. 6. 11:51
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekünk olyan volt,ami elem nélkül is működött adóegységről(falbadugós).Van rajta hőmérséklet kijelző meg hangerő szabályzó és csak 5000 ft ba került.Mondjuk nem sokat használtuk...magyarul felesleges volt,de szerettem volna egyet és a párom meglepett egyel...
2010. máj. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen,ez pont olyan mint a woki-toki
2010. máj. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Nekem olyan kéne aminek legalább az egyik egysége vezetéknélküli ugyanis hatalmas kertet kéne rendben tartanom,és van két gyerkőcöm. Mégha az egyik el is alszik babakocsiban kint a kertben, a másik már nem...
2010. máj. 6. 11:57
 6/7 anonim ***** válasza:
A miénk 9 voltos elemmel működik.Nem tom lehet e még kapni,mert ez is olyan hogy falba is lehet dugni.S
2010. máj. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
9 voltos elemet meg elvétve kapni sajnos :(( tudom mert a csengőnkbe ilyen kell és égre földre kerestük.
2010. máj. 6. 12:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!