Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Panellakó társak! Nálatok is...

Panellakó társak! Nálatok is meleg van már? 15 hós kisfiam már napozóban és zokniban van itthon, de még így is izzad. Mi lesz később, bele se merek gondolni.

Figyelt kérdés
2010. máj. 5. 16:46
 1/8 anonim ***** válasza:
nem csak a panelben kezd meleg lenni, pár napja este elkezdett izzadni a picur, már egy szál bodyba, meg hálózsákba altatom.
2010. máj. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
mármint hosszujjú bodyban, óvatos duhaj vagyok ;)
2010. máj. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nálunk is dög meleg van,ő egy rövid ujjú bodyban van és zokniban,amikor szellőztetek pár órára akkor néha harisnyát adok rá.
2010. máj. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igaz tégla építésű a társasház, de nagyon nagyon meleg van, a 7 hónapos lányom jelenleg egy h.ujjú bodyban és zokniban van.
2010. máj. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

az én fiam már rövidnaciban és rövid újju badyban vagy éppen polóban meg egy kis zokniban van

és nem fázik sőt...

mi lesz nyáron...

ja és éjjel is rövidben alszik és az ablak is nyítva van


nagyon meleg van

2010. máj. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nálunk meg dög hideg! Két napja nem száradnak be a ruháim. Folyamatosan zuhog az eső. Tiszta ősz! Kis hazánk, és micsoda különbségek! :-( (Sopron)
2010. máj. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Debrecen: itt most frissült fel a levegő - de csak kint, mert jó kis zápor volt. A gyerekemen meg rövid ujjú body van, slussz passz. És az összes ablak nyitva. Rettegek a nyártól.. :S Téglaépítésű ház, nyugati fekvés...
2010. máj. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Panel, 6. emelet, északi oldalú lakás. Jelentem hideg van, kb 20 fokot ha eléri. A lányom meg amúgy is baromi fagyos pici kora óta (apájától örökölte)

Most rövid ujjú body, rugdalózó, frottír hálózsákban alszik. Majd hajnalban ráterítem a paplant is, mert akkor még hidegebb van és ha nincs betakarva sírva megébred mert fázik.


Ma 11 hónapos :D

2010. máj. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!