Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit igyon az 5 hónapos baba,...

Mit igyon az 5 hónapos baba, ha minden levet kihány?

Figyelt kérdés
Kisfiam tápszeres. Próbáltam neki adni vizet, teát, üveges babaleveket. Csak az üveges leveket issza meg, de azokat jóízűen. Viszont egy idő után kihányja őket, szenved ahogy visszajön belőle. (NEM BUKIK)
2010. máj. 5. 14:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Sütőtök levet már próbáltál?

Orvos mit mond arra hogy minden plusz folyadékot kihány? Mert azért ez mégsem normális. 5 hósan az n kislányom vizet ivott, így a sütőtökön kívül ami köztudottan az első bevezetett ízek közt van mást nem tudok ajánlani.

2010. máj. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az én fiam ennyi idősen nem ivott mást csak tápszert,nem kellett neki sem semmi más.Nálatok lehet,hogy sok sava lesz a gyümölcs-zöldséglétől vagy csak nagyon teli lesz a gyomra tőle és inkább kiadja.A dokit azért megkérdezném a helyedben.
2010. máj. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Jövő héten megyünk tanácsadásra, akkor megkérdem.


Sütőtököt is próbáltam, na az volt a csúcs hányás ügyileg:(


Az első fiam nekem is csak tápszert ivott sokáig, és később csak vizet.

De a pici meg szívesen fogadja a löttyöket, csakhát...

2010. máj. 5. 22:23
 4/4 anonim ***** válasza:
Mondjuk szoptathatnád...
2010. szept. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!