Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hónapos babám cicin alszik...

7 hónapos babám cicin alszik el, ez miatt lehet hogy éjszaka is felkel 3-4 szer "cicizni"?

Figyelt kérdés
Viszonylag könnyű így elaltatni, nem én szoktattam rá erre, egyszerűen így alakult. Cicizett és bealudt, én pedig beletettem a kiságyba és elaludt, ez így megy születésétől kezdve. 3 hónapos koráig jó alvó volt, egyszer kelt fel éjszaka, viszont most egyre többször. Valamit elrontottam, vagy nem jól csinálok? Tapasztalatok?
2010. máj. 5. 12:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia!Én direkt altatom cicin a fiam.Most 16 hónapos,jelenleg egy-két alkalommal ébred éjjelente,de ha fogzik,vagy front van,akkor többször is.Időszakosan váltják egymást a jól vagy rosszul alvós éjszakák.Aggódnod nem kell,nem rontottál el semmit,én fogzásra gyanakodnék.3hónapja begyulladt a fog ínye a fiamnak,és az egy dolog hogy 8-9alkalommal ébredt 4napon keresztül,de el se engedte a cicim.
2010. máj. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az első hozzászólóhoz. 15 hónapos a lányom. Bealszik cicin (de nem úgy altatom), de szintén változó, hogy kel éjjel. Nálunk a fronton kívül még a telihold is befolyásoló tényező. Meg minden más. Van, hogy átalussza az éjjelt, van, hogy több órán át fenn van. Én úgy gondolom, hogy amíg cicizik, addig kelni is fog, de amíg kel, addig cicizni is fog. Ez van! :-))))
2010. máj. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Csak annyi helyről hallom, hogy már 2 hónapos kora óta átaludja az éjszakát egy baba,és gondoltam elrontottam a dolgot, hogy cicin altatom, de akkor nem aggódom. Nem mondom jólesne este lefeküdni, és reggelig aludni, de már egész hozzászoktam hogy éjszaka kelnem kell pár alkalommal, és nem is ébredek fáradtan.
2010. máj. 5. 13:53
 4/6 anonim ***** válasza:

Második vagyok. Ez nyilván a te döntésed is, hogy csinálod. Mikor van néhány nehéz nap, mármint éjjel, én is kivagyok, de nem fizikálisan, hanem idegileg megterhelő. Hogy most miért nem alszik, mi a baja, stb. De ilyenkor örülök, hogy ott a cici, és azon megnyugszik. Nem is olyan régen hallottam a "VEndég a háznál" c műsorban, hogy azt ecsetelték, hogy teljesen normális, ha egy-másfél-kétéves gyerekek éjjel a cicin nyugszanak meg. Persze, van, akinek megy ez ripsz-ropsz, magától is, de nem kell aggódnia annak, akinek nem. Nálunk ráadásul se cumi, se ujjszopás, tehát kénytelen vagyok én menni. És igen, nagyon jó lenne, ha mindig végigaludna, de ha megajándékoz egy-két zavartalan éjszakával, én annak is örülök. Nem marad ez így örökre!

És majd ha fogzás lesz, mekkora segítség lesz!!! Legalábbis nálunk az volt! Kitartás, és úgy csináld, ahogy Neked jó, ne foglalkozz másokkal!

2010. máj. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem 7 és fél hós a kisfiam és nálunk is cicin alszik el. Ha nincs cici, akkor üvöltve alszik el. Akkor inkább cici. Változó az is, hogy hányszor kel éjjel. Van hogy átalussz az éjszakát és van hogy 2-3szor is felébred. Akkor áthozom hozzánk és cicin újra elalszik.
2010. máj. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, aranyosak vagytok, látom nem vagyok egyedül ezzel a cicimániával:)
2010. máj. 5. 17:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!