Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi folyadékot iszik egy...

Mennyi folyadékot iszik egy nap 20 hónapos babátok? Mennyi a szükséges?

Figyelt kérdés
2010. máj. 4. 23:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Az én fiam 17 hónapos de a liter fölötti adagot simán lenyomja, már én is kérdezgettem a védőnöt hogy normális-e más mennyit iszik de azt mondta ez nagyon egyén függö. Ha nem cukros italt iszik igyon nyugottan bármennyit.
2010. máj. 5. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Attól függ, mi az inni, ha csak víz, akkor aznap nem igazán szomjas(max. 4 dl), ha mondjuk facsarok gyümölcslét, akkor már egy kicsit jobban, (6 dl), ha meg teát vagy, bolti gyümilé (Hipp gyereke), akkor egész nap inna, de azt csak ritkán kap, ha beteg,vagy jön a foga, és nem akar enni, stb. Azért, mert cukros dolgokat nem szívesen aadok neki.
2010. máj. 5. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy válaszoltatok, szerintem az én kislányom elég keveset iszik, én is csak vizet adok neki, néha Hohes C-t, de abból, és a facsart levekből csak pár kortyot fogad el.
2010. máj. 5. 21:26
 4/4 anonim ***** válasza:

Az én lányom szinte egész nap iszik. Előtte a víz és a tea. Hol ezt hol azt issza. Plusz reggel este kakaó vagy 100% gyümilé. Van hogy még folyékony tejpép( ha kevesebbet eszik).

Egy kérdés mind ehhez milyen pelenkát???? Már 2számmal nagyobb van rajta, de reggelre nem bírja :(

2010. jún. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!