Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha rövid ujjú felsőt hagyok...

Ha rövid ujjú felsőt hagyok rajta éjjelre, nem fog megfázni?

Figyelt kérdés
9 hónapos és meglehetősen meleg van bent éjjel.
2010. máj. 4. 20:54
 1/4 anonim ***** válasza:
14 hósom is abban alszik már. 25-26 fok van.
2010. máj. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
22hós,22-23fok van a lakásban,atléta+hosszú ujja pizsi van rajta.+hossz pizsinaci+zokni..tegnap egy vékonyabb takaróval kezdtük,de folyton felsírt mire gy vastaggal betakartam és tök nyugodt volt utána.Én semmi képen nem adnék rá rövid ujjút,pláne ,hogy egyfolytában kitakarózik és takargatom,de így sokszor nem veszem észre.Én abban alszok de begubózva..de te tudod..
2010. máj. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálunk 22 fok van, 4 hónapos a babám, és 2-3 hete rövidujjúban alszik (napozóban). Vastagabb takaró van rajta. Szerintem nem fog megfázni, ha meleg van bent.
2010. máj. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én fiam 7 hónapos, hetek óta rövidujjúban alszik + pizsinaci. Takaróval takarom be. Nem panelben lakunk, 22-23 fok van, de éjszakára is pár napja nyitva van az ablak résnyire. Egyszer sem ébred, én szoktam ébredni, ellenőrzöm, nem hideg-e a karja, de nem, jó meleg. Ő így érzi jól magát.
2010. máj. 5. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!