Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik Bartos Erika könyvet...

Melyik Bartos Erika könyvet olvastad először a babádnak?

Figyelt kérdés
Mennyi idős volt akkor? Tetszett neki? Érdemes megvenni?
2010. máj. 4. 18:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

nagyon jó könyvek, én először az 5 éves kisfiamnak vettem most karácsonyra 3 könyvét(első könyvünk az irány az óvoda volt)

azóta a többit apránként kivesszük a könyvtárból

a pici 1,5 évesemet még nem igazán érdekli...

2010. máj. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Születésem története

1 évesen vettük neki, azóta is nagyon szeretjük. Beragasztottuk a fényképeket a helyére, szerintem nagyon érdemes megvenni. Most lesz 20 hónapos a kislányunk, és nemrég kapta ajándékba a Játszik a baba címűt.

2010. máj. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszolóknak, de kíváncsi lennék még tapasztalatokra.
2010. máj. 7. 13:28
 4/5 anonim ***** válasza:
Az "Anna, Peti és Gergő- Annakönyv"-et vettük meg. 5-6 hónapos volt, szerette a képeket benne, meg rövid ideig olvasni is olvashattam neki. Persze nem értette, de érdekelte. Azóta már összesen 10 kötet megvan. Nekem nagyon beváltak, melléfekszem, és mutogatom neki a képeket, meg olvasok neki. Ha valamiért túl van pörögve, és olvasok neki valamelyik könyvből, akkor megnyugszik tőle, és könnyebben elaltatom. Amúgy most múlt 8 hónapos.
2010. máj. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Érdemes!

Nálunk is születésem története volt a sztár, főleg hogy jött is a kistesó, ezzel jól fel lehetett készíteni. (Többek között ezzel).

3 kötet van meg nekünk, nagyon szereti. Szerintem vannak nagyon jó történetek, néhányon azt érzem, hogy azért lett "kierőlködve", hogy megteljen egy újabb kötet.

Problémám, hogy néhány olyan dologra tanítja a gyereket, ami magától nem jutna eszébe (például hogy "utálja a szemcseppet, vagy a fogmosást")

Ami szuper, hogy gyerekközeli nagyon, ami hátrány, hogy nyelvileg sekélyes. Az illusztráció előtt le a kalapot, nagyon színvonalas.

Most 2,5 éves, tudja kívülről az epizódokat, kijavít, ha félreolvasok valamit. Mostanában éreztem úgy, hogy más könyvek is kellenek mellé, de az olvasás megkedveltetéséhez mindenképp jó "irodalom"!

2010. máj. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!