Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használtok 9 hónapos babátokna...

Használtok 9 hónapos babátoknak fogkrémet, vagy csak fogkefét? Tűri babótok? Hogy szoktátok csinálni?

Figyelt kérdés
2010. máj. 3. 11:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Csak fogkefét használuk, fogkrémet nem, nagyon szeret fogat mosni, minden fürdésnél megmossuk neki. MAM fogkefénk van, aminek az egyik vége rágóka szerű, a másik vége kefe. Miután megsikáltuk a fogait, ő még rágogatja a másik végét, már teljesen megszokta.

Úgy tudom fogkrémet csak akkor kell használni, ha már ki tudja köpni.

2010. máj. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekünk is MAM van, eleinte nem tudta mit is csinálunk, de megszokta és most már ő is mossa a fogát. Szerintem jól is esik neki, mert mindig jön valahol a foga és masszírozza vele az ínyét. De nem használunk fogkrémet.
2010. máj. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

én a dmben vettem babafogkrémet amihez van újjra húzható kefe is.

emellett van szintén dm-es fogkeféje, amit akkor "használ" amikor én mosom a fogam. 8 és fél hónapos 4 foga van.

2010. máj. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!