Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Napi 6 normál állagú széklet...

Napi 6 normál állagú széklet hasmenésnek számít 9 hós babánál? Miért kakil ennyit?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 30. 14:41
 1/7 anonim ***** válasza:

Egy 9 hónapos babánál már nem igazán normális hogy ennyiszer van széklete.Anyatejes még?

Hogy miért kakil ilyen sokat...talán sokat eszik.Szerintem kérdezd meg a védőnőt,mit gondol.

2010. ápr. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én babám is sokat kakil ,mióta hozzátáplálom. Mig csak anyatejes volt,2-3 naponta volt széklet,de 6 hóskora óta gyakrabban,9-10 hós kora óta napi 3-5 is van. Pedig csak 2x kap szilárdat naponta,a többi szopi,hát nem tudom... Szerintem baj nincs. Gyors az anyagcseréjük?
2010. ápr. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Amikor az én fiam produkált ilyeneket elvittem dokihoz. A dokinéni azt mondta, hogy a napi 4nél több híg széklet a hasmenés. A dokinéni szerint a fiam a fogzás miatt kakilt sokszor.

2010. ápr. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Lehet gyosrabb az anyagcseréje, mert vékony baba. De mi is azok vagyunk. Olyan sokat nem eszik, viszont rengeteget mozog. Anyatejet is kap még 50-50 %-ban. A fogai is jönnek folyamatosan, de akkor elvileg nem hígabb a széklet? Neki normális, vagy kis golyócskák. A védőnő általában semmi érdemlegeset nem mond, a doktornő mindenre legyint.
2010. ápr. 30. 15:46
 5/7 anonim ***** válasza:
A hasmenés vizes állagú.
2010. ápr. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2. vok,én babámnak is kemény inkább,mint hig,szóval ez nem hasmenés,csak sokat kakál :)
2010. ápr. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
azt olvastam, hogy a híg széklet vagy a napi 3nál több számít hasmenésnek. de nem vagyok orvos így nem tudom. lehet hogy 9 hónaposan vált a bélrendszerük és ez teljesen normális, majd beáll. én azért megemlíteném egy orvosnak. de nem hiszem hogy annyira rendellenes lenne.
2010. máj. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!