Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek 1 napi innivalónak...

Szerintetek 1 napi innivalónak jó ha 3 dl vízhez teszek 1 jégkockányi facsart narancslevet? 8 hós múlt a babám. Persze nem minden nap gondoltam. Nem csinál neki savat?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 30. 11:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

3 dl-t iszik egész nap csak a Babád???

2010. ápr. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ennyi szerintem nem csinál savat.

Off:miért lenne kevés a 3 deci?Az én lányom kilenc hónapos,de max egy decit iszik egész nap.Napközben néha kap cicit és éjszakai is szopizik.

2010. ápr. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ha hosszabb útra megyünk sétálni délután és teát viszek, akkor van, hogy kifogy az üveg, persze iszik délelőtt is vizet, és estig is megkínálom, így nem tudom pontosan mennyit iszik. A víz annyira nem jön be neki, így sokszor marad a granulátumos tea.

Azért írtam ezt, mert az arányokra voltam kíváncsi.

2010. ápr. 30. 12:11
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ne szoktasd hozzá az üdítőhöz,örülj,ha megissza a vizet.Semmi baja nem lesz tőle,és az a legjobb szomjoltó.Fiam már 2 éves,de nagyon ritkán iszik üdítőt,de ha iszik is,utána mindig kéri a vizet.
2010. ápr. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha eves utan kinalod neki akkor fele fele mehet a narancsle! Lanyomnak sosem volt töle baja. Lehet kapni gyumolcs teakat, en azt fozok neki reggel 2 dl vizbe 1 filter 1percre beaztatva 1kanal cukor es 1 kanal citromle. Szoktam venni dm- ben 2 dl- es baba uditoket es neha azt is kap higitva fele fele aranyban. Na meg a granulatunos teak. Ha sima vizet adom neki akkor csak napi 2 dl ha lemegy, de a teabol higitott uditobol 6 dl.
2010. ápr. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!