Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen fogkrémmel mossátok 11...

Milyen fogkrémmel mossátok 11 honapos babátok fogát?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 30. 08:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Bio fogkrémet veszek neki.
2010. ápr. 30. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
52%
Az enyémek még csak 10 hónaposak, de szerintem 1 hónap múlva sem fogunk fogat mosni. Főként nem fogkrémmel.
2010. ápr. 30. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Semmilyennel.

Sima fogkefével vagy azt befújom Aloe Firsttel.

Később, ha majd már fogrémre kerül a sor, akkor Forever Bright foggélt fog használni (fluoridmentes, nem erős, isteni, mi is ezt használjuk).

2010. ápr. 30. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Második válaszolónak írnám azért, hogy ha van már a gyereknek foga, akkor azt tisztítani kell!!!
2010. ápr. 30. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Fogkrémet nem szabad használni,amig nem tudja kiköpni!!!! Kb 2 éves kor után lehet,ha megtanul öbliteni!!!

Szerintetek jó,ha minden nap a fogrémet nyeli?!

Gumisörtés fogkefével kell szárazon átdörzsölni!

2010. ápr. 30. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nenedentet használunk.Direkt babáknak van, akik még nem tudják kiköpni a fogkrémet. De az Elmex baby is jó.
2010. ápr. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

2. vagyok, persze van nekik és én úgy szoktam, hogy áttörlöm. De nem fogkefével és fogkrémmel mosnak fogat. Ezt még el se tudom képzelni, hisz azt is olyan nehezen hagyják, hogy akár csak belenézzek a szájukba, hogy jön e foguk. Persze lehet mi vagyunk elmaradva, de szerintem ők még nem érettek ehhez eléggé.

Egyébként én is aloe firstot fújok nekik, az fertőtlenít.

2010. ápr. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

tegnap 09:07 vagyok

Utolsónak írnám: nekem eddig hagyta mosni a fogát, egy hete sztrájk van, fogkefe nem, így mi is törölgetünk újabban...

2010. máj. 1. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
NEDVES PELENKÁVAL ÁTTÖRÖLÖM MAJD SZÁRAZZAL IS.
2010. szept. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!