Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hetes babám etetésnél...

3 hetes babám etetésnél fele-fele arányban kap anyatejet és tápszert, nem kavarja meg a kis gyomrát?

Figyelt kérdés
nagyon nehezen kakil és arra gondoltam hogy azért mert előszőr szopizik és a maradékot amire szüksége van tápszerrel pótolom neki,nem gond ez a kis gyomrának?!
2010. ápr. 28. 11:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem hiszem.A kakiláson probáld tornáztatni vagy adj neki espumizánt akkor a szél könnyen jön és leheet a kaki is kijön vele.Enni kell neki ugyhogy ha potolnod kell akkor potolj.
2010. ápr. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Adom neki az infacolt 2 napja de még nem vettem észre hogy hatna,lábát is tornáztatom.

Arra gondoltam az anyatej és a tápszer keveredik a kis gyomrában és ezért nem jön neki:S

Ez lehet?!

2010. ápr. 28. 11:44
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem. Hisz mindenki így csinálja aki vegyesen eteti a babát. Én is így csinálom. Cici és utána tápi. Sajnos gyakran előfordul tápszeres babáknál a kakipangás. Majd ha elkezded a hozzátáplálás rendeződik a dolog. Leghamarabb 4 hós kortól.
2010. ápr. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!