Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol lehet legolcsóbban új, jó...

Hol lehet legolcsóbban új, jó minőségű babacipőt vásárolni?

Figyelt kérdés

Ti hol vettétek? Kisfiamnak szeretnék a tavaszra/nyárra most szandált, később kiscipőt.

Van esetleg webáruház, ahol kedvezőbb az ára? Vagy érdemes inkább boltban, mert legalább rá is tudom adni és a postával ugyanott vagyok, ha megrendelem?


2010. ápr. 27. 13:17
 1/6 anonim ***** válasza:

A három feltétel sehol nem fog teljesülni...

Jobban jársz, ha rápróbálod, csalósak a cipők. EGyik magas, a másik alacsony, a harmadikat nem tudod becsatolni a negyedikbe nem megy bele a lába...

Én neten csak úgy vettem, hogy nem azonnal kellett, és nem baj, ha már esetleg kicsi, vagy még nagy...(olcsón, de használtan, alig használtan)

2010. ápr. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi bababoltba vettük neki rá kell probálni a lábára mert van hogy jo a 24 es méret van mikor csak 22es kell.Roszul vannak számozva a cipök.Szoval szerintem inkább vidd magadal és menj biztosra mert nem biztos hogy jo lesz a lábára.
2010. ápr. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én sem rendelnék a 8 hónapos kisfiamnak cipőt a netről, mert rá kell próbálni a baba lábára.Kisfiamnak 20-as szandált kellett vennem, mert a 19-be nem ment bele a lába, mivel magas a lábfeje.Szerintem inkább személyesen vegyetek boltban, próba után cipőt, a méretekre nem lehet adni.
2010. ápr. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nézz szét itt:

[link]

2010. ápr. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm!!!
2010. ápr. 27. 17:00
 6/6 anonim ***** válasza:

mindenképp rá kell próbálni.

A Deichmann-ba nagyon jó áron lehet kapni és nagy a választék. Mi tegnap vettünk ikerfiainknak 2990Ft-ért db-ját.

2010. ápr. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!