Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Segitenétek légyszives?...

Segitenétek légyszives? Részletek lent.

Figyelt kérdés

Már kezdek megőrülni!

A babámnak szélesszájú nuk cumisüvege van,de mivel 7hós mult igy gondoltm már lecserélem neki a cumis tetőt itatócsőrösre,ez idáig minden rendbe is volt vele,de most 2napja azt csinálja,h igazából nem is tudja melyik tetővel is akarja inni az innivalót,hol az itatócsőröset kell feltennem,hol a rendes cumisat.

Vajon miért csinálhatja ezt?

Olyan mintha meg lenne zavarodva,h most melyik is a jobb neki és melyiket is kéne ugymond "választania"!

Szerintetek mit csináljak?

Csak az egyiket hagyjam rajta és ne cserélgessem és ha szomjas lesz akkor ugy is fog belöle inni?

És ha igen akkor melyik legyen rajta szerintetek?

Légyszives segitsetek,mert teljesen tanácstalan vagyok,lassan már a sírógörcs keringet!


2010. ápr. 26. 16:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen, csak az egyiket hagyd rajta, szerintem az itatócsőrt, ha tud inni belőle, akkor ha szomjas lesz, fog is.

Ha mutogat, csinálj úgy, mintha nem értenéd, h a cumit akarja. Ez mindig bejön, lehet, h el lesz keseredve, de így most meg meg van zavarodva.

Inkább a te döntésed, ha úgy gondolod, h kicsi még a csőrhöz, nyugodtan add vissza neki a cumist.

2010. ápr. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is légy határozott és válaszd csak az egyiket (én is a csőröset tenném rá). Főként ha babád abból is tud ügyesen inni. Egyébként mi is uazt használjuk (150ml-s NUK cumisüvegre vettem szelepes szilikon csőrt), lassan 7 hós babám sokszor már tartja is magának és úgy szívogatja, bár összességében nem iszik túl sokat. Gyakran megkínálom, az orra elé teszem a szőnyegen, h lássa, és hagyom, hagy játszon vele, így egyre több kedve van inni.
2010. ápr. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi lányok a biztatást!

Ügyesen iszik a itatócsörrel is,talán ha az van rajta akkor még többet is iszik!

Igen én is ugy csináltam,mint ahogy a kedves második is irta,h én is külön vettem hozzá az itatócsőrfejet.

Megfogadom a tanácsotokat,és holnaptól csak itatócsör lesz rajta,remélem bejön majd neki,és nem lesz gond.

Egyébként azt tudjátok,h egy 7hós mult kisbabának naponta mennyi folyadékot kell innia,csak a vizre,vagy teára,vagy gyümilére gondolok?

2010. ápr. 26. 18:32
 4/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok, én nem tudom:)

Ivott amennyit gondolt, sosem nézegettem:)

Egyszer kérdeztem a védőnőt, mondjuk akkor már elmúlt egy éves a kisfiam, és azt mondta, h kb 1 litert.

2010. ápr. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!