Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tetszett a tegnapi börze a...

Tetszett a tegnapi börze a hungexpon? Meg voltatok elégedve?

Figyelt kérdés
érdekelne,hogy kinek hogy tetszett?leginkább azokat kérdeznám,akik már voltak korábban is.mi barátnőimmel úgy vettük észre,hogy ez nem volt olyan jó,mint mondjuk az őszi volt.drágábbak voltak a ruhák,kevés volt a 1,5éves fiúra való ruha és leginkább csak csecsemő cuccok voltak.az is feltűnt,hogy most az eladók ömlesztve rakták ki a ruhákat,nem sok volt,aki szépen hajtogatva,rendszerezve pakolt ki,nagyon zsúfolt volt.sokszor még az eladó sem tudta,hogy olyan ruha,amit keresünk,hol lehet.nektek mi a véleményetek?
2010. ápr. 26. 12:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Én már évek óta járok az expora, nagyon imádom. Ez a mostani abból a szempontból jó volt, hogy volt sok árus, meg programok is bőven (ez főleg a lányom miatt volt jó, aki szintén velem volt)

Viszont én is észrevettem amit írsz a ruhákkal kapcsolatban, sőt, beszélgettem erről az egyik árus anyukával is. Egyre több a "nagypályás" csapat, akik teherautónyi cuccal vannak kint, viszonylag drágán adják a holmit, csak mert "márkás angol cuccok". Ja, és persze ránézésre, hasraütve mondják be az árat. Ezeknél pl. pólók 900-1000 FT, nadrágok 1200-1400 darabra, használtan.

Ennél még pl. a Háda turkálók is jóval olcsóbbak, ott kb. 600 egy felső, és 900-1000 Ft egy nadrág.

És az a fura, hogy ezeknél az árusoknál még a "drágaság" ellenére is hatalmas tömeg van. Rengeteg anyukát láttam, aki máshol nem is néz körül, nem is vásárol máshol.

Pedig lehet nagyon jó vásárokat csinálni, én pl. 500 Ft-ért vettem hibátlan, szinte vadiúj (és szintén márkás) pólókat, farmerokat a kislányomnak. Bár nem annyit, amennyit szerettem volna, ugyanis többnynire csak babaruhák voltak mindenhol, én 110-116-os ruhákat kerestem volna, de kevés volt. És ahogy néztem, nagyobb méretek még kevésbé, úgyhogy jövőre már még kevesebb sikerre számíthatok, azt hiszem.

2010. ápr. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szia! bár én most voltam először -vásárlóként-, de azért hozzászólok. Vidéki nagyvárosban lakom és hát... hatalmas a különbség. Voltam már árulni itthon börzén, és itt egy pólóra vagy bodyra azt mondták, hogy elég sok 150 Ft-ért.Nem is vették meg, itt is a nagytételben eladók hódítanak. Szóval van különbség az árak között. Persze tisztában vagyok vele, hogy Budapest. Én azt vettem még észre, hogy iszonyat sok lány cucc volt. A hatalmas ruhakupacokból, amik mellett egymást taposták az emberek, nem volt kedvem válogatni. Nagyon bolhapiacos volt, rendezettre számítottam.
2010. ápr. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 2x voltam a bababörzén, de nekem a mostani nagyon nem tetszett. Az őszi sokkal jobb volt.

A mostanin nem találtam semmi jó ruhát kisbabámra ( néhány új bodyt sikerült csak vennem ). Amiket néztem azok többnyire agyonhasznált ruhák voltak, ami meg nem volt elhasznált az meg drága volt. Ennyiért valóban a Hádában jobb ruhákat lehet túrni.

A másik ami bennünket zavart az az iszonyúan hangos zene. 5 hós kisbabám nagyjából 45 precig bírta nyűglődve azután ki kellett menni vele, mert nagyon el kezdett sírni. Most őszintén, minek ennyire habgos zene egy bababörzén, ahol előreláthatólag sok pici baba is lesz?!

A másik a parkolás kuszasága. Be akartunk állni a zárt parkolóba, és egyik kaputól a másikig küldözgettek az őrök, de mindegyik azt mondta itt nem lehet próbálja amott. Végül 2 bejárattal arrébb, kint meg tudtunk állni, de a nagy tömeg miatt ez is majd 1 órát vett igénybe. Szóval mi kicsit csalódottak vagyunk.

2010. ápr. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!