Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan készítsem el a sóskafőz...

Hogyan készítsem el a sóskafőzeléket? Sokaktól olvasom mennyire szeretik a babák, lányom (8hó) viszont nem hajlandó megenni, pedig édesre csinálom.

Figyelt kérdés
2010. ápr. 25. 17:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Mikor főződ leöntöd az első főzőlét róla?
2010. ápr. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia,én főztem egy ideig,majd leöntöttem a főzölevet,utána krumplival újra főztem és mikor turmixoltam,tettem hozzá egy kevés banánt,hogy édes legyen!Lányom imádja!
2010. ápr. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Az én kislányom egy éves és én úgy csinálom neki, hogy főzöm egy kicsi, amí összemegy, majd leöntöm a főzőlét róla teszek hozzá egy nagyon kevés olajat és listet, majd miután még nem adok neki tejet, így a natúr joghurtot összekeverem vízzel és ezzel öntöm fel a sóskát. Bele egy kis só, szőlőcukor, ha kész összeturmixolom. Tehetsz bele krumplit, vagy ha már ehet tojást, akkor egy kis sűlt tojást. A lányom nagyon szereti.
2010. ápr. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Én a főzőlét nem öntöttem le róla,abba turmixoltam krumplival:(Béna vagyok:(
2010. ápr. 26. 11:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!