Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos kisfiú hordózókendőb...

3 hónapos kisfiú hordózókendőben lehet napközben? 64 cm és majdnem 6 kg, és elég nehéz mert egész nap igényli a közelséget. Aludni is tud benne? Pécsen van tanfolyam?

Figyelt kérdés
2008. okt. 2. 15:57
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én nekem eszemben sem jutna itthon beletenni,minek és ha 10 kiló lesz stb,szokja meg a kiságyat,én is magamra növesztettem,de 2hete azt mondtam most már sok,ő sem és én sem tudtam pihenni,már sokszor hisztizik ha nem rakom be a helyére a játékaihoz,nem beszélve arról,hogy nekem is van egy szusszanásom néha.2.5hónapos és 5.7kilo
2008. okt. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem jó ötlet egész nap ebben tartani. És egy három hónapos baba már nagy ahhoz, hogy így is aludjon. Sokkal jobban kipiheni magát a saját ágyában, ahol kényelmesen el tud helyezkedni, nyugalom van neki. Minden baba igényelné hogy anyukája egész nap cipelje, ameddig meg nem tanítjuk neki, hogy mást is lehet csinálni. Az enyém sem szeretett egyedül feküdni az ágyában, de akkor inkább betettem bébihordozóba, hogy lássa amit csinálok, de nem cipeltem egész nap ölben (karban). Nekem is mondták, hogy tegyem a kenguruba és csináljam úgy a dolgaimat, de könyörgöm, hát főztem volna úgy? És ha ráfröccsen valami forró olaj vagy víz? Arról nem is beszélve, hogy amúgy is gerincferdülésem van, most akkor készítsem ki mégjobban a hátam? Mert persze ha mentünk valahová busszal nagyon jó volt a kenguru, de hogy egész nap rajtam legyen? Á, mindenkinek jobb, hogyha a baba megszokja, hogy egyedül is el van.Azt, hogy egyedül, nem úgy értem, hogy ő bent van a szobában, én meg máshol, mert persze hogy unatkozik, de úgy, hogy nem az ölemben van.
2008. okt. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szia, én is ezen gondolkozom, mert egyszerűen nem tudom letenni őt, szószerint vísit, nekemm azt mondták h lehet már egész pici korától, nyílván nem egész nap... de nagyon hasznos lehet egy-egy sétánál a különböző hivatalos ügyek intézésénél, mert hát a babakocsi is még várat magára, én beszerzek egyet
2008. okt. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!