Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha utólagosan igyényletem a...

Ha utólagosan igyényletem a felicitas kupont, azt hiszem 2eset, akkor azt mikor fogják postázni?

Figyelt kérdés

Március végén igényeltem,és hallottam vmi olyat,h hó végén postázzák csak ki!Tényleg igy van?Akkor lehet,h most már meg fog érkezni?


És mi van abba a csomagba,a 2esbe vagy azt hiszem 4-12hónaposig csomagban?


2010. ápr. 23. 11:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Én hónap közepén igényeltem (februárban) és a mai napig sem érkezett meg.
2010. ápr. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én ezen a héten igényeltem, hát kíváncsi vagyok, hogy megérkezik-e. Amúgy a barátnőmnek most hoztuk el a csomagját és abban volt egy csomó szórólap, egy Hipp-es tejpép (egy nagy doboz), egy kicsi sudocrem minta, meg azt hiszem tea. De attól függ, hogy mi van benne, hogy mikor rakják össze.
2010. ápr. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én emailben igényeltem a kupont kb 1 hónapja, hát kupont nem kaptam, csak egy válasz emailt, nagyjából annyi, hogy a kedves anyuka a kórházban kapott egy ajándék(!)csomagot a szülés után, mely tartalmazott egy tanácsadó füzetet is, abban megtalálható a kupon.

Magyarul k@pjam be, váltsam be a füzetben lelhető kupont, ha akarom. Pedig elméletileg regiszrálják, hogy ki vette már át a csomagot, tehát láthatták volna, hogy én még nem.

Majd írjatok már légyszi, hogy Ti kaptatok-e, köszönöm!

2010. ápr. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én éppen ma regisztráltam a 4-12hónapos csomagért.Csak a várandós csomagot kaptam meg, mert a kórházban (Budapesten Péterfy) Bonitás csomagot kaptam.Kiváncsi leszek, hogy postázzák-e.
2010. ápr. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
12.30-as vagyok. Én is kaptam a kórházban csomagot, csak éppen azt a füzetet nem találtam meg, amiben a kupon van. Azért regisztráltam a felicitas honlapján. Ezek után kíváncsi vagyok, hogy megkapom-e, mert itt olvastam, hogy volt aki kettőt is kiváltott.
2010. ápr. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!