Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hová lehetne elmenni egy 8,5...

Hová lehetne elmenni egy 8,5 hónapos babával a hétvégén egy napra Debrecen környékén?

Figyelt kérdés
Nem tudtok valami jó programot?Utazás nem gond,autó van,de azért nem szeretném az egész napot autóban tölteni.Ötletek?
2010. ápr. 22. 08:08
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]

Itt még mást is találsz.

2010. ápr. 22. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Esetlag Nyiregyháza-Sóstó, vadaspark.
2010. ápr. 22. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez jó kérdés, engem is érdekelnének a lehetséges programok. Bár a mi babánk még csak 5,5 hónapos. Az első válaszoló "ajánlatai" között én nem találtam olyat, ami ilyen pici babával is jó program lehetne. Ezért szerintem nekünk marad az eredeti program. Ha tényleg olyan jó idő lesz, ahogy mondják, akkor majd sétálunk a Kossuth téren, fagyizunk(mármint mi, a pici még nyilván nem), nézzük a szökőkutakat és a galambokat. Jövő héten majális, akkor majd biztos több program lesz a városban és környékén is. Bocsi hogy nem tudtam jó programot ajánlani.
2010. ápr. 22. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen,ott én sem találtam semmit.A Vadaspark jó ötlet,de ott kb 3 hete voltunk.Ezen kívül már akkor sem jutott eszembe semmi.
2010. ápr. 22. 10:53
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én kimennék a nagyerdőre a játszótérre.Ott vannak olyan játékok, amiken tudna játszani, például hinta.Kint vannak a pónik is, azokat is meg lehetne simogatniviszont a lovagláshoz még kicsi szerintem.Ha jó idő lesz vinnék plédet, és a békás tónál piknikeznék.Itt is van állatkert, azt is meg lehet nézni.Nem tudom, hogy a csónalázó tó üzemel -e már, ha igen, lehetne csónakázni is.

2010. ápr. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!