Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pár hét múlva fogok szülni,...

Pár hét múlva fogok szülni, fiacskám lesz de még ötletem sincs milyen nevet fog kapni? Tudtok szép fiúneveket?

Figyelt kérdés

Igazából sokáig azt hittük kislány meg volt egy megérzésem hogy csajszi lesz...de nem igy lett :D

Persze lánynévből már összegyüjtöttük a kedvenceket és volt is miből válogatni bőven de fiúnevek terén nem találtunk egyszerűen olyat ami tetszene a párom nevét meg nem szeretném adni neki.


2016. aug. 27. 08:06
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok


Botond, Balázs, Gergő, Zsolt

2016. aug. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Ha fiam lenne, akkor Olivér, Alex, Milán, Marcell, Bence, Vince, Dániel, Balázs, Bálint nevek közül választanék.
2016. aug. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Amikor még nem volt ultrahang, és nem lehetett előre tudni a baba nemét:

Kérdeztük a kollégát, mi lesz a neve?

Válasz: ha lány lesz, akkor Melinda, ha fiú, akkor Tökinda!

:))

2016. aug. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Alex is nagyon szép és a Milán is jo!Szuper ötleteket adtatok mert lehet utónévkönyvbe simán átlapoztam volna felettük :D
2016. aug. 27. 15:01
 15/17 anonim ***** válasza:

Ha fiúnk lett volna, a következők közül választottunk volna: Ádám, Márton (a Marci annyira klassz becenév :-) ), Máté.

Majd megírod, mit választottatok? :)

Könnyű és szép szülésélményt kívánok!

2016. aug. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Zerind, Soma, Benedikt.
2016. aug. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Ákos melett döntöttünk mert szépen cseng a vezetéknévvel! :)
2016. aug. 30. 08:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!