Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egészségügyi okokból mától...

Egészségügyi okokból mától nem szoptatok, hogyan apad el a tejem?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 20. 19:30
 1/7 anonim ***** válasza:
egy ideig még fejegetned kell, utána fokozatosan
2010. ápr. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Tegyél rá hideg vizes borogatást. Csak akkor fejd le, ha nagyon feszül, fáj, és masszírozd szét a csomókat. Nekem így 1 hét alatt elapadt a tejem.

2010. ápr. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Urtica urens homeopátiás bogyóval könnyen el lehet apasztani. A patikában kérdezd meg, hogy apasztás céljából melyik hígítást ajánlják, mert a másik hígítás szaporítja.
2010. ápr. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

urtica urens ch30 napi 3 * 5 golyó

a többi hígitás nem jó apasztani

2010. ápr. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem szabad fejni azért van a hideg borogatás!! ha fejed tovább termelődik!Én nem szedhettem gyógyszert meg homeot se majd egy honap mulva apadt el mikor már véletlenül se jött egy csepp se!Kivánom hogy neked ne legyen tortura:)
2010. ápr. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok csak langyos vizzel szabad mosni a cicit:)
2010. ápr. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
1. bocs siettem, csak azért írtam h fejni, ha már tele van....én úgy csináltam, h mikor eldönttem, h mostmár nem kap cicit, nem is engedtem a közelébe, mert egy kis bújás és az ember máris termeli a tejet, nekem ha ekkor feszült a mellem lefejtem egy kicsit, de csak kézzel, szerintem ha nem a baba szopizza egy id után a tested is megérti, ha van erre bogyó, az is jó lehet
2010. ápr. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!