Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit főzhetnék 16 hós kislányom...

Mit főzhetnék 16 hós kislányomnak? Tej-és allergizáló dolgok kizárva

Figyelt kérdés

Nagyon csúnya ekcémája van. nem kaphat tejet, tejterméket, tojásfehérjét, narancsot, citromot, banánt, apróagvasakat, csokit, diót mogyorót, paradicsomot, paprikát, uborkát.

De akkor mit adjak neki???


2010. ápr. 20. 11:27
 1/3 anonim ***** válasza:
89%

uh szegény kicsi :(


van egy topic a picibaba.hu-n amiben ezzel is foglalkoznak az anyukák.

[link]

hjátha innen tudsz ötlete meriteni.

2010. ápr. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Gyorsan par dolog: minden fözelek(rantassal), szinte minden leves(kiveve tojas, ragu es becsinalt levesek,paradicsomleves), feher pekarukat,alma, szilva, meggy, cseresznye, körte.

De nagyon sok minden van ezeken kivül is meg amiket ehet(ha csak annyi hogy tej ne legyen benne es tojasfeherje) Keress fel egy dietetikust sokat tud segiteni.

Azt nem tudom hogy ezeket is eheti e nezz utana googlival vagy a dietetikustol kerdezd meg: mert van avokado, brokkoli, sparga, tofu(bar azt a szoja miatt lehet nem ajanlott, de nem tudom)rizstej, szaraztesztak (sokfele tojas nelküli van!!!)

Es bar nagyon rossz hogy ennyi mindentöl el van tiltva, de millio mas dolgot meg ehet, ugyhogy semmi gond.

2010. ápr. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
es a halat meg a husikat nem is irtam.
2010. ápr. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!