Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A tápszert meddig kell rázogat...

A tápszert meddig kell rázogatni, hogy teljesen feloldódjon? Miben keveritek össze?

Figyelt kérdés
Beba h.a. 1-es van nekünk, de kis átlátszó szemcsék láthatóak benne, ha a maradék áll egy kicsit már nem látszik.
2010. ápr. 20. 09:39
 1/8 anonim ***** válasza:
én cumisüvegbe rakok x kanállal (amennyi rá van írva az életkorhoz mérten), kézmeleg víz rá, kupak , rázás kb. fél percig. Eddig 10 esetből 9szer mindig feloldódott, ha nem, akkor meg nem volt elég meleg a víz és tovább kellett rázni.
2010. ápr. 20. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
sőt, elég negyed perc rázás is.
2010. ápr. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mi már Beba 2-es tápit eszünk, és nagyon be tud csomósodni, úgyhogy tejhabosítóval keverem össze, úgy tutira feloldódik. :) B.
2010. ápr. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
eloszor a viz majd a tapszer,mikroba teszem es mikor eleg jo a hofok osszerazom es kesz is!
2010. ápr. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy melegebb vízben feloldódna, de max 40 fokos vízben lehet a bifiduszok miatt.
2010. ápr. 20. 10:33
 6/8 anonim ***** válasza:
30-40 fok tökéletes. Mi is beba2-t használunk.
2010. ápr. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
mi is bebát eszünk a start aktívot,nekem egyzer se volt problémám azzal hogy csomós marad.és nem rázom sokáig,melegvíz,tápi,kupak és amíg beérek vele a szobába,kb 3 méter.
2010. ápr. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem csomós, hanem olyan átlátszó, kb 0,5 mm-es kis szemcsék látszódnak az üveg oldalán. A startnál én sem láttam, most kaptuk az egyel nagyobbat. Beba HA 1-est.
2010. ápr. 20. 12:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!