Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért vannak ennyien az...

Miért vannak ennyien az üveges bébiételek ellen?!

Figyelt kérdés
Olyan sok válaszban olvastam már itt, hogy egyesek bizony nem adnak bolti, mű sz.rt babájuknak, és hogy ki tudja, mi van azokban...stb. Én vegyesen adok babámnak bolti ételeket és házi készítésűt, és nem vagyok benne biztos, hogy az zöldség, gyümölcs, hús, stb. jobb és biztonságosabb, mint ami az üvegesekben van. Amikor és amit tudok én is megfőzök Neki, pl. cékla, karalábé, sóska de aki nem ad csak házit, az pl. egész télen milyen gyümölccsel eteti babáját? Szerintem igenis jó dolog, mert így változatosabban tudom táplálni, és télen honnan vettem volna többek között mondjuk őszibarackot, szilvát? Szóval csak az bosszant, hogy olyan sokan leszólják itt az olyan anyukákat, akik egyáltalán adni mernek üveges bébiételt babájuknak. Ti mit gondoltok erről?
2010. ápr. 19. 11:55
1 2 3 4
 31/32 A kérdező kommentje:

Amit az utolsó válaszoló írt igaz, tényleg jó lenne, ha mindenki megtehetné,hogy biztos forrásból beszerezhetné az alapanyagokat, de sajnos ez keveseknek adatik meg.

Köszönöm a sok hozzászólást, választ!

2010. ápr. 19. 21:29
 32/32 anonim ***** válasza:

valaki azt írta, h ő nem látta h egy ilyen kérdésnél egyesek a másik torkának estek, hát itt látszik szerintem, h hogy össze lehet veszni egy ilyenen.....

a pénz nagyon nyomós érv, én pl nyáron rengeteg ingyen zöldséget, gyümölcsöt kaptam, céklát, tököt, almát, barackot, meggyet....stb....elhalmoztak a dédik, plusz még nekünk is termett a kertben, persze ha már itt volt ez a sok jó alapanyag, az ember rávette magát, h elkészítse, anyagi megfontolásból is.....DE a barátnőm pl azt mondta, h ő néha inkább vesz bébiételt, mert a piacon szinte horror h milyen árba adják a zöldséget és néha neki jobban megéri megvenni (anyagilag és energia szintjén is).....

ismerek olyan háromgyerekes iker anyaukát, aki mondta, h ciki ide vagy oda, de ő bébiétellel eteti az ikreit, így is tett, aztán egy éves koruk után már mindent habzsoltak, nagyon tisztelem azért ahogy beosztotta az idejét, soha nem tűnt lestrapáltnak, igaz nem is akart megfelelni "senkinek", magán kívül

A fiam most másfél szinte mindent szívesen eszik, de még mindig hetente 3-4szer előkerül a bébiétel, mi macikajának hívjuk és ő nagyon szereti. Szerintem mindenki tegyen belátása szerint, ha valaki nem akar bébiételt venni az ne vegyen DE ne öljük már egymást ilyen hülyeségért!

2010. ápr. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!