Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más babáját is zavarja alvás...

Más babáját is zavarja alvás közben a sok árus kocsi ami zenél? Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
delelőtt kezdődik,pont alvás elején(nehogy kipihenje magát),jön a kenyeres,szódás,gázos,family frostos,sütis,zöldséges és pár hét mulva a fagyis is megjelenik.már zöldülök amikor a falu másik végén meghallom,sőt a szomszéd faluból áthallani hogy közeledik
2010. ápr. 18. 11:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Nekünk a kutyánk ugatása zavarja, az ő szobája van az utca felé. Mi úgy oldjuk meg, hogy nappal a mi hálónkab alszik , van ott egy pót kiságy, és így nem ébred fel rá.
2010. ápr. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%
Igen, és repesztenek a nagyhangú motorok, qvadok... a hajam égnek áll...
2010. ápr. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
66%
Mit kéne tenni? Meg kell szoknia,hogy vannak zajok körülötte.Azt hiszed az óvodában majd hermetikusan lezárt térben fognak aludni? Ennyire nem kell védeni azt a gyereket..
2010. ápr. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem semmit nem lehet tenni, max.imádkozni, hogy pont ne akkor jöjjenek, amikor alszik a baba.

Nálunk a family frost jön délután, általában alszik, de nem mindig veszi fel. Esetleg ha lent sétálunk és meghallom, akkor menekülök egy másik utcába, ahol kevésbé hallani.

2010. ápr. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Tudod, én is igy vagyok ezzel. Ha én aludnék délutàn, én is felkelnék az idióta zenéjükre. Miért várnám el a kicsitől, hogy ő igenis aludjon tök nyugodtan a hülye zajokban? Biztos nem lesz külön hermetikusan elzárva az én gyerekem sem az oviban, de ha nem lesz alapnyugalom alvás közben, aludni sem fog, mert mi sem zajban alszunk, nem?
2010. ápr. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
43%
Mindenki bizonyos erőségű zajban nőtt fel.Tudunk aludni vagy nem?A gyereknek sem lesz semmi baja,ha nem a csendhez szokik.
2010. ápr. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
46%
Mégis akkor mikor járjanak árulni? Éjjel??? Akkor meg az lenne a baj. Jó hogy nem kérvényt kell az árusoknak benyújtani, ha zenélni akar. Az én babám mellett a szirénázó tűzoltóautó úgy elment, hogy nem ébredt fel rá...
2010. ápr. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
89%
Tény, hogy a babának meg kell szoknia a zajokat, de nálunk van, hogy este 9-kor jön a tejes autó amiből üvölt a "Boci, boci tarka....", azt azért nem gondolom, hogy el kell viselnie. (illetve viselnem)Én személy szerint utálom ezeket az árusokat, ha lehetne én lennék az első aki kitiltanám őket a falunkból. (Bocsi)
2010. ápr. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
73%
ha álmos,fáradt a gyerek minden zajban képes aludni
2010. ápr. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerintem is borzalmas az a zaj, amit csapnak. Hát még az utcánkban lakó motoros srác, aki gyakran a cimboráival motorozik, őrült hangú nagy mocijaikat direkt még jól megbőgetve. Nem csak engem zavar, de nem tudunk mit tenni ellene.

A lányom, ha jó mélyen alszik, nem ébred olyan könnyen fel, de pl. a múltkor jártam úgy egy futárral (micimackós könyvklubos csomit hozza már évek óta, de most már visszamondtam) hogy csöngetett - direkt kikapcsoltam a csengőt, mert a kicsi aludt - de mivel nem mentem ki, elkezdett őrült mód dudálni, majd - nem tudtam kimenni, mert a baba szopizott és még csak félig aludt az ölemben, nem tudtam még lerakni - ez se volt elég, elkezdett kiabálni és verni az ablakot. Háromszor is! Elsőre még csak nyöszörgött a kicsi, ringattam, hátha visszaalszik, másodiknál már felébredt, harmadiknál üvöltött - na itt mentem ki és küldtem el az anyjába a futárt. Már nem is kellett volna hozzon semmit, mert vissza volt mondva, de mindegy, milyen alapon zörög mint a barom az ablakunkon? Erre azt mondta - jó vicc - hogy azt hitte, senki sincs itthon. Kérdem én, akkor meg miért dörömbölt? A senki nem tud ajtót nyitni ugye...

A family frostos is persze a ház előtt áll meg és bőgeti a szirénáját, pedig sose vettem még tőle semmit...

Ugyanígy baj van az árusokkal, házalókkal. Jönnek, kiabálnak, csöngetnek, zörögnek, dudálnak... Egy nap vagy öten, egyik zoknit árul, a másik bádogos és becsönget minden házba, hogy alkalmazzák, a harmadik hittérítő, a negyedik valami ügynök, áááá!!! Nem tudom, hogy lehetne ezen segíteni. De ha felverik a gyereket és emiatt az egész napunk borul, hát bizony az én agyam is elborul. Aki tudja, milyen terhesen egy nem egészen két éves örökmozgó után rohanni egész nap, az megérti, mennyire mérgesít, ha azt az egy-egy órát, amikor nyugi lenne itthon, azt is megzavarják.

2010. ápr. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!