Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a tapsztalatotok a HSG-vel...

Mi a tapsztalatotok a HSG-vel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Engem nagyon megkínoztak, és azt hallottam, hogy ezt az eljárást lehetett volna érzéstelenítéssel végezni. Vannak olyan kürtátfuvatások, amiket altatásban végeztek.

Kérlek írd le Nálad hogyan zajlott.


2010. ápr. 17. 11:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Nálam is csináltak, nem fájt, kicsit fura volt, de még csak kellemetlennek sem tartottam. Valami kis fájdalomcsillapítót adtak, azt hiszem algopyrint. De érzéstelenítésről szó sem volt. 3 kis fülke volt, ahol lehetett öltözni, hárman mentünk be, egynél csinálták, addig a másik 2 a fülkében várt. Én mentem utolsónak, és végighallgattam, hogy az előttem lévőnek állítólag annyira fájt, hogy majdnem elájult utána, képzelheted, ez után kezem-lábam remegett, de szerencsére simán ment az egész, és nem éreztem fájdalmat. Úgy látszik én szerencsés vagyok.

2010. ápr. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Jó Neked a helyzet hasonló volt Nálam is, csak Én a folyosón náztem végig, ahogy tólják ki Őjet, és vagy aludtak, vagy kábák voltak.
2010. ápr. 18. 08:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!