Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 11hós fiam, ma éjszaka nagyon...

11hós fiam, ma éjszaka nagyon rosszul aludt. Fél órát álltam a kiságya fölött és azt vettem észre, hogy ahogy elaludni, elkezd rángatózni, mintha megijedni és elkezd sírni. Létezik olyan hogy ilyenkor már rosszakat álmodnak?

Figyelt kérdés
2008. szept. 29. 12:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen.Van olyan, hogy rosszat álmodik.Sőt, ha napközben érte vmi olyan dolog amitől hirtelen megijedhetett(pl.erős zaj..) az is előjöhet álmában.
2008. szept. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Létezik, hiszen velük is történnek rossz dolgok, még ha nekünk apróságnak tűnnek is.

De valószínűbb, hogy a lépcsőn leeséses dolog áll fent, biztos veled is előfordul, hogy mikor elkezdesz elaludni hirtelen rángatózol egyet mert azt álmodod, hogy leesel, legurulsz valahonnan.

Azt hallottam egyszer egy gyógyszerésztől, hogy ez akkor van, mikor az érzékszervek már takarékra álltak, és a tapintás "kapcsol" ki utoljára.


Judy


3 hós és 2 éves kisfiúk anyukája

2008. szept. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

szia

nekem épp az elmúlt éjjel sírt nagyon a 2hónapos kisfiam, és amikor kivettem a kiságyból(mert azt hittem éhes,közel voltunk az etetés idejéhez)láttam hogy alszik.párpercig elringattam, aztán visszatettem.

2008. szept. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Simán álmodhat rosszat. Az én fiam is ennyi idős, és pár hete volt egy olyan, hogy valami pokoli rosszat álmodhatott, nem tudom mi lehetett az, de este tízkor hallottam, hogy sír, bementem hozzá, de nem úgy sírt, ahogy ilyenkor szokott (pl. ha felébred de nem tud visszaaludni mert lepottyant a cumija), mert akkor fel szokott állni az ágyban és ott sír, hogy vegyem ki. De most nem ez volt, hanem hanyatt fekve, csukott szemmel sírt, és amikor kivettem, akkor is úgy billegett a kis feje, a szemét ugyan kinyitotta, de látszott, hogy nem tudja hol van, és beletelt négy öt percbe, mire rájött, hogy már nem alszik és az én kezemben van. Szegényke, biztos még akkor sem ébredt fel, amikor kivettem és valami nagyon csúnyát álmodhatott. A tiédnél is ez lehetett a gond. De szerintem ma már nem lesz ilyen baj, vannak nehéz és könnyű éjszakák. Ha ilyen van, nyugasd meg, már úgysem lehet tenni. Esetleg el lehet gondolkodni, hogy nappal nem ijedt-e meg valamitől.


Üdv

Polly

2008. szept. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!