Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem eszi meg csak a gyümölcsöt...

Nem eszi meg csak a gyümölcsöt, gyümölcsös húst 7 hónapos babám. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Cékla, krumpli, répa, mind-mind kiköpős...
2010. ápr. 15. 20:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Semmit ne tegyél.

1-2 hetente próbáld meg neki a zöldséget, ha nem megy, ne erőltesd. Majd meg fogja enni, hidd el, ha eljön az ideje.

Ha eszi a gyümölcsöt, egyen azt és kész.

Az enyém kb 11 hónaposan volt hajlandó először zöldséget enni.

Ne izgulj emiatt.

2010. ápr. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Próbáld ki:

krumpli + alma + husi

sütőtök husi

Ezek így édesebbek, mint a gyümölcsök.

2010. ápr. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én kislányom is eleinte csak a gyümölcsöt+sütőtököt ette meg, aztán jött egy pálfordulás, és most a gyümölcsöt nem igazán eszi. Ne erőltesd a zöldségeket. Próbáld inkább gyümölccsel kombinálni, répa-alma, krumpli-banán stb
2010. ápr. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én 8 hós lányom is ilyen volt. Csak A gyümis husit ette.Aztán nagyon apránként belecsempésztem 1kis krumplit, vagy répát, brokkolit/nem is lehetett érezni az ízüket/.Amikor ez bevált egyre többet raktam.De a ami napig nem eszi meg azt,amiben csak zöldség van.
2010. ápr. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem semmit. Az én babám is 7 hónaposan lett érett a hozzátáplálásra. 5,5 hónaposan kezdtem kóstoltatni gyümivel, először élvezettel ette, aztán mikor kezdtem volna zöldséggel, sztrájkolt, gyümölcsöt sem evett ezután, kihagytam két hetet, addig csak tápszert kapott, majd újrakezdtem (ekkor volt 7 hónapos) gyümivel, s fokozatosan jöttek a zöldségek, s megette.
2010. ápr. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!