Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sinlac helyettesitheti az...

Sinlac helyettesitheti az anyatejet?

Figyelt kérdés
Egyik naprol a masikra elapadt a tejem. (betegseg) A vedonom a reggeli es esti szoptatas helyett a sinlac-ot javasolja, mivel az nem tapszer, mert a tapszert a 8 honapos lanyom nem fogadja el.
2010. ápr. 15. 12:38
 1/5 anonim ***** válasza:
24%

Szerintem nem. A sinlacot az ételek dúsítására szokták használni, abban sztm nincsenek benne azok a fontos vitaminok, stb. amik az anyatejben és a tápszerben. Ha már nem jön vissza a tejed, sztm muszáj lesz olyan tápszert találni, amit megeszik, mert azért legalább 1 éves koráig mindenképp szüksége van anyatejre vagy tápszerre.


Kislányom tápszert kapott 2 hós korától kezdve, vannak édesebb tápszerek. Pl. a dm-es (babylove) elég jó, és olcsó, már sztm adhatod neki azt is, mi is 8 hósan kezdtünk variálni a tápszerekkel, addig milupa-t kapott. A ROssmannost (babydream) viszont nem eszi meg, annak nagyon fura mellékíze van.


1,5 éves kislány anyukája

2010. ápr. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekünk is,ugy mint nektek nekünk is a sinlacot javasolta a védönö,nekem nem akarja a tápszert enni a fiam,nem az a baj,h tápszer,tehát nem az izével van baja,hanem csak kanállal hajlandó enni,és ha ugye azt a folyékonyat ugy adnám neki csak,akkor mire megenné,akkor lehet kihullana a hajam,de van amikor ugy csinálom,h a kész tápszeréhez teszek neki vagy egy kis sinlacot,vagy egy kis tejpépet!

Itt tudsz a sinlacról olvasni:

[link]

Recetre 1400ft körül van,és tápszer van irva a dobozára,most néztem meg neked,és szerintem adhatod anyatej helyett is,mivel tápszer,nekem is a folyékony tápszer helyett irták fel,mivel ez inkább olyan állagu mint a tejpép,olyan pépes!

Remélem tudtam neked segiteni!

2010. ápr. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Koszonom a gyors valaszt! En is igy gondoltam. Csak azt nem ertem miert ellenzik ugy a tapszert?

Ha minden kotel szakad es nem fogadja el a tapszert a tejpeppel helyettesithetem az anyatejet?

2010. ápr. 15. 12:52
 4/5 anonim ***** válasza:
nem helyettesíti, mivel nem tajalapú. adj neki tejpépet inkább. dúsítani jó, v hogyha kellő mennyiségű tejterméket eszik, akkor adhatod magában is, de semmi tejszármazék nincs benne.
2010. ápr. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A sinlac nem tejalapú, anyatejet a tápszer helyettesiti ebben a korban. Kicsi még a babád ahhoz, hogy ne igyon tejet! Menj be a DM- be és vegyél neki 2-es tápit. Ehhez doki/védőnő nem kell. Si lacot eheti uzsira gyümölccsel, vagy tejpépet adhatsz még.
2010. ápr. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!